Techgame.pl
Popiersie Geralta z Riwii. Bohatera książek i gier z serii Wiedźmin.

Pixabay

To już koniec Wiedźmina. Pożegnanie Białego Wilka nadchodzi

15 Września 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Przygody Geralta z Riwii nie będą już kontynuowane. Oficjalnie poinformował o tym CD Projekt i jeżeli w przyszłości powstaną kolejne gry z uniwersum Wiedźmina, to ich bohaterem nie będzie już Biały Wilk.

Scena moderska również żegna się z Wiedźminem. Pożegnanie Białego Wilka to ostatni mod, który przedstawi zakończenie historii Geralta. Mod powstaje na silniku drugiej części sagi, a premiera produkcji została zapowiedziana na jesień 2020 roku.

Wiedźmin rozbudził fantazję graczy

Saga Wiedźmina jest tytułem, który sprawił, że polskie studio CD Projekt wypłynęło na szerokie wody świata branży gier komputerowych. W tym momencie “REDzi” są jednym z najważniejszych miejsc, w którym powstają rozbudowane gry z kategorii AAA. Trzy części Wiedźmina stopniowo zyskiwały coraz większe poważanie wśród graczy, a ostatnia część stała się jedną z najważniejszych gier RPG ostatnich lat. Dzięki ogromnemu sukcesowi gry, na popularności zyskały książki napisane przez Andrzeja Sapkowskiego, a Netflix wyprodukował wysokobudżetowy serial na podstawie przygód Rzeźnika z Blaviken. Teraz przyszedł czas na zakończenie przygód Geralta.

CD Projekt żegna Wiedźmina, moderzy również

Po latach wytężonych prac, twórcy w końcu ujawnili datę premiery moda Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka. Społeczność fanów, która zebrała się w okół produkcji opowiadających historię Rzeźnika z Blaviken będą musieli przygotować się na rychły koniec przygody z ulubionym łowcą potworów. Dzięki temu, że druga część gry od CD Projekt pozwalała na tworzenie modów, grupa programistów stworzyła dodatek, który ostatecznie kończy historię Geralta. Premiera Pożegnania Białego Wilka już niedługo.

Wiedźmin dostanie happy end?

Akcja Pożegnania Białego Wilka odbywać się będzie podczas wesela Geralta oraz Yennefer. W dodatku pojawią się również inne najważniejsze postaci z uniwersum Wiedźmina. Według twórców moda, w grze pojawi się również dużo nowości i urozmaiceń. Z rzeczy, które twórcy odpuścili wymienić należy nagrywanie nowych ścieżek dialogowych. Wynika to z prostego faktu, że zabieg taki podniósłby znacząco koszty produkcji dodatku.  W Pożegnanie Białego Wilka będzie można zagrać na komputerach osobistych (brak wersji na konsole PlayStation i Xbox), dodatek będzie dostępny 26 października za darmo. Przy okazji zapowiedzi premiery ostatniego dodatku do Wiedźmina wypuszczony został obszerny zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >