Henry Cavill składa własny komputer.
Źródło: Instagram

Henry Cavill podbija serca internautów. Wiedźmin składa własny komputer gamingowy

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
17 Lipca 2020

Walczący z przybyszami z kosmosu Superman. Tropiący strzygi Wiedźmin. Teraz zapalony gracz, który sam próbuje złożyć własny komputer.

Henry Cavill niejedną ma twarz, za ta fani uwielbiają je wszystkie. Tym razem sympatyczny aktor wcielający się w role silnych twardzieli postanowił pokazać, że jest też gamerem.

Aktor z wieloma talentami

Henry Cavill dał nam się poznać jako niezwykle utalentowany aktor, który potrafi się wcielić w role zarówno dramatyczne (Hrabia Monte Christo, Dynastia Tudorów), jak i w postaci filmów akcji (Superman, Wiedźmin, Kryptonim U.N.C.L.E). Aktor znany jest również ze swojego zamiłowania do komiksów i nie ukrywa swojego odrobinę geekowskiego środka. Tym razem postanowił zaskoczyć wszystkich i pokazał jak samodzielnie składa komputer.

Mrowisko zalane aluminium o temperaturze 1000 °C. Efekt jest niesamowityMrowisko zalane aluminium o temperaturze 1000 °C. Efekt jest niesamowityCzytaj dalej

Jak zbudować komputer. Lekcja 1

Henry Cavill pochwalił się wczoraj na swoim oficjalnym profilu IG jak składał własny komputer gamingowy. Nie jest to łatwe zadanie nawet dla zaprawionych graczy i większość z nich zazwyczaj oddaje to w ręce profesjonalistów. Wiedźmin postanowił jednak pokazać, że sam sobie da z tym radę. Nie obyło się bez problemów i zagwozdek jednak końcowy efekt robi piorunujące wrażenie. Jeżeli Cavillowi znudzi się kariera aktorska, to z chęcią sami podarujemy mu nasze komputery do wyserwisowania. Nagranie ze zmagań Cavilla ze swoim nowym kompueterem możecie obejrzeć tutaj.

Ogromna dziura w jeziorze. Wleciał dronem i nagrał niesamowite ujęciaOgromna dziura w jeziorze. Wleciał dronem i nagrał niesamowite ujęciaCzytaj dalej

Ciekawe w co będzie grał

Skoro komputer udało się, z większymi lub mniejszymi problemami, złożyć, to pozostaje pytanie, w co Henry będzie grał. Pierwsza opcja jest dosyć oczywista. Wiedźmin grający w Wiedźmina ma potencjał na prawdziwy hit na Instagramie i patrząc na jakość i staranność wykonania nagrania ze składania komputera, wydaje nam się, że Cavill ma tego świadomość.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rok darmowego Netflixa? Nie, to tylko kolejne oszustwo, przez które stracimy dużo pieniędzy
  2. Ogromna dziura w jeziorze. Wleciał dronem i nagrał niesamowite ujęcia
  3. Świat widziany z perspektywy żuka. Naukowcy zamontowali malutką kamerę na plecach owada
  4. Jak korzystamy z Internetu. Najnowszy raport jasno stwierdza, czy mamy problem z życiem offline

Następny artykuł