Techgame.pl
Henry Cavill składa własny komputer.

Instagram

Henry Cavill podbija serca internautów. Wiedźmin składa własny komputer gamingowy

17 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Walczący z przybyszami z kosmosu Superman. Tropiący strzygi Wiedźmin. Teraz zapalony gracz, który sam próbuje złożyć własny komputer.

Henry Cavill niejedną ma twarz, za ta fani uwielbiają je wszystkie. Tym razem sympatyczny aktor wcielający się w role silnych twardzieli postanowił pokazać, że jest też gamerem.

Aktor z wieloma talentami

Henry Cavill dał nam się poznać jako niezwykle utalentowany aktor, który potrafi się wcielić w role zarówno dramatyczne (Hrabia Monte Christo, Dynastia Tudorów), jak i w postaci filmów akcji (Superman, Wiedźmin, Kryptonim U.N.C.L.E). Aktor znany jest również ze swojego zamiłowania do komiksów i nie ukrywa swojego odrobinę geekowskiego środka. Tym razem postanowił zaskoczyć wszystkich i pokazał jak samodzielnie składa komputer.

Jak zbudować komputer. Lekcja 1

Henry Cavill pochwalił się wczoraj na swoim oficjalnym profilu IG jak składał własny komputer gamingowy. Nie jest to łatwe zadanie nawet dla zaprawionych graczy i większość z nich zazwyczaj oddaje to w ręce profesjonalistów. Wiedźmin postanowił jednak pokazać, że sam sobie da z tym radę. Nie obyło się bez problemów i zagwozdek jednak końcowy efekt robi piorunujące wrażenie. Jeżeli Cavillowi znudzi się kariera aktorska, to z chęcią sami podarujemy mu nasze komputery do wyserwisowania. Nagranie ze zmagań Cavilla ze swoim nowym kompueterem możecie obejrzeć tutaj.

Ciekawe w co będzie grał

Skoro komputer udało się, z większymi lub mniejszymi problemami, złożyć, to pozostaje pytanie, w co Henry będzie grał. Pierwsza opcja jest dosyć oczywista. Wiedźmin grający w Wiedźmina ma potencjał na prawdziwy hit na Instagramie i patrząc na jakość i staranność wykonania nagrania ze składania komputera, wydaje nam się, że Cavill ma tego świadomość.

Podobne artykuły

Astronauci na ISS

Technologie

Załoga misji Crew-1 powróciła na Ziemię. Wielki sukces SpaceX i NASA

Czytaj więcej >
London City Airport

Technologie

London City Airport wprowadza rewolucyjną technologię. Pierwsze duże lotnisko z cyfrową wieżą kontroli

Czytaj więcej >
Smartfon Cat S42 H+

Technologie

Idealne w czasie pandemii. Antybakteryjne smartfony już w sklepach

Czytaj więcej >
Smart

Technologie

Bielizna monitorująca nasz organizm. Inteligentne majtki wchodzą na rynek

Czytaj więcej >
Oculus Quest 2

Technologie

Gogle Oculus Quest 2 bez obowiązkowej integracji z Facebookiem. Prywatność jednak kosztuje

Czytaj więcej >
Mars

Technologie

Znamy datę lądowania nowego łazika na Marsie. Chiny idą jak burza

Czytaj więcej >