Mi 10 Pro Xiaomi
Źródło: Xiaomi

Nowy flagowiec od Xiaomi z ceramiczną obudową? Kolejne przecieki o Mi 10 Pro Plus

Artur ŁokietekArtur Łokietek
19 Lipca 2020

Xiaomi być może szykuje niespodziankę dla fanów swoich urządzeń. Przecieki zdradzają, że nowy flagowiec firmy, Mi 10 Pro Plus może zyskać ceramiczną obudowę. Wcześniejsze pogłoski wskazywały także na naprawdę potężny aparat. Czyżby kolejny hit?

Xiaomi być może wraca do sprawdzonych rozwiązań. Nowe plotki pochodzą od samego CEO firmy.

Xiaomi wraca z ceramiką

Najnowsze plotki dotyczące nowego flagowca chińskiego giganta sugerują, że zostanie on wzbogacony o ceramiczną obudowę. Mi 10 Pro Plus, bo tak urządzenie będzie się nazywać, zadebiutować ma jeszcze w tej połowie roku. CEO firmy, Lei Jun, opublikował w chińskim Weibo zdjęcia Xiaomi Mi MIX 2, który słynął swego czasu właśnie z ceramicznej obudowy, Spytał się on innych uzytkowników, jak zapatrują się na powrót do takiego pomysłu. Choć konkretnych informacji nadal brak, można śmiało zakładać, że nowy flagowiec dostępny będzie w co najmniej dwóch wersjach obudowy.

Przecieki na temat Mi 10 Pro Plus

Rzekomo nowy flagowiec chińskiego producenta ma stanąć do walki ze smartfonem od Huawei, a konkretnie z modelem P40 Pro+. Z tego względu mówi się o tym, że nowe urządzenie zaoferuje aż 120-krotny zoom cyfrowy oraz 12-krotny zoom optyczny. Ciekawe jak będzie to kontrastować z ostatecznym efektem, czyli jakością zdjęcia, gdyż zgadujemy, że w przypadku zoomu cyfrowego spadek będzie bardziej niż zauważalny.

Xiaomi podbija rynek

Chiński gigant już niejednokrotnie podbił zagraniczne rynki. W końcu oferują oni tanie i bardzo dobre modele swoich urządzeń. Nadchodzący Mi 10 Pro Plus ma do nowoczesnego wyglądu (czyli ceramicznej obudowy) i świetnego aparatu zaoferować również odświeżanie ekranu 120 Hz, a także ładowania za pomocą ładowarki 65 W. Liczymy, że uda się dotrzymać wyznaczonej na najbliższe miesiące daty premiery.

Następny artykuł