Techgame.pl
Samochód V w Forzy Horizon 4

youtube.com/Xbox/kadr z filmu

Auto z Cyberpunka 2077 dostępne w grze Forza Horizon 4. Wiemy, co trzeba zrobić, by je dostać

12 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Prezent od CD Projektu dla fanów wirtualnej motoryzacji. W grze Forza Horizon 4 pojawił się samochód z gry Cyberpunk 2077, którym porusza się jej główny bohater (lub bohaterka). Gracze muszą wykonać jedno proste zadanie, by go

  • Samochód z Cyberpunka 2077 w popularnej grze wyścigowej

  • Auto głównego bohatera można zdobyć w specjalnym wydarzeniu

  • Forza Horizon 4 wzbogaciła się o wspomnianą Quadrę Turbo-R V-Tech

Easter eggi w grach, zawierające nawiązania bądź żywcem wyjęte z innej produkcji przedmioty czy skórki, to już zupełna norma w obecnych czasach. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Zaledwie kilka miesięcy temu, gdy Rocket League został kupiony przez Epic Games, do gry trafił słynny autobus z Fortnite oraz zatrzęsienie przedmiotów z lamami.

Powiew Cyberpunka w Forzy

Tym razem również wszystko obraca się wokół pojazdu. Do popularnej samochodówki dołączył samochód głównego bohatera Cyberpunka 2077 - Quadra Turbo-R V-Tech. To auto gracze znają doskonale z plakatów czy innych reklam nowej produkcji CD Projektu.

Czytaj również: Na tym zdjęciu naprawdę jest pies. 90% ludzi nie umie go znaleźć

Samochód trafił do Forzy Horizon 4, niezwykle popularnej gry wyścigowej Microsoftu. Seria od lat cieszy się ogromną popularnością, a wydana w 2018 roku czwarta odsłona jest zdaniem wielu najlepszą w historii. Odpowiedzialne za jej stworzenie jest studio Playground Games.

Forza Horizon 4

Czwarta odsłona Forzy Horizon to, tak jak poprzedniczki, samochodówka z wielkim otwartym światem, który gracze mogą swobodnie eksplorować, poruszając się jednym z ponad 450 aut dostępnych w grze (od dziś jednym więcej, dzięki CD Projektowi). Charakteryzuje się piękną grafiką i bogatym trybem fotograficznym, pozwalającym złapać graczowi świetne ujęcia.

Czytaj również: "To jedna z wyjątkowych i niszczycielskich cech tego wirusa". Wykryto nowe, bardzo niebezpieczne powikłanie po COVID-19

Seria zwiedziła już wcześniej Stany Zjednoczone, okolice Morza Śródziemnego oraz Australię. Czwarta odsłona zabiera graczy do Wielkiej Brytanii. Swobodne eksplorowanie Zjednoczonego Królestwa daje niesamowite przeżycia. Zwłaszcza że w grze co 7 dni zmieniają się pory roku, więc gracze mogą dostać się do wcześniej niedostępnych lokacji na przykład po zamarzniętym jeziorze podczas zimy.

Quadra Turbo-R w Forza Horizon 4

Jak zdobyć wyjątkowy samochód, którym V przemierza Night City? Wystarczy wziąć udział w nowym wydarzeniu w świecie gry - _NIGHTCITY.EXE_. Gdy uda nam się je ukończyć, nowe auto pojawi się w naszym garażu i będzie można objechać nim Wyspy Brytyjskie.

Nowe auto fenomenalnie prezentuje się na trailerze. Jeśli nie jesteście pewni, czy warto się po nie pofatygować, materiał powinien rozwiać Wasze wątpliwości.

Pierwsze dni Cyberpunka 2077

Jak można było się spodziewać, nowe dzieło CD Projektu nadal wzbudza skrajne emocje, mimo że od premiery minęły już trzy dni. Oceny na serwisach recenzenckich są skrajnie różne, jedni zachwycają się fabułą i mechaniką, inni wytykają błędy techniczne, a jeszcze inni próbują grać na konsolach 8. generacji i idzie im to wyjątkowo opornie.

Przynajmniej możemy być pewni, że o grze polskiego developera mówi obecnie cały świat. Bardziej lub mniej pozytywnie, ale… cały czas mówi. To chyba dobrze, prawda?

Gabriela Sicińska

Redaktor portalu Techgame, od lat związana z Radiem Aktywnym, gdzie wydawała audycję o grach video. Dawniej pracowała w branży IT jako tester urządzeń i oprogramowania. Od zawsze na czasie z grami i nowinkami astronomicznymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Among us

Gry

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Czytaj więcej >
World of Warcraft

Gry

Czy obserwujemy śmierć gatunku MMORGP? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
GTA San Andreas

Gry

Nadchodzą remastery GTA. Czy rzeczywiście ich potrzebujemy?

Czytaj więcej >
Diablo II: Resurrected

Gry

Rusza beta do Diablo II: Resurrected. Czy to Ostatnia deska ratunku dla Blizzard?

Czytaj więcej >
Humankind

Gry

Czy Humankind podbije serca graczy? Tytuł pojawi się w Xbox Game Pass

Czytaj więcej >
Curse of the Dead Gods

Gry

Najlepsze gry niezależne w abonamencie Xbox Game Pass

Czytaj więcej >