Techgame.pl
Diablo II Resurrected Logo

Blizzard Press Center

Blizzard zaprasza do testów alfa Diablo II: Resurrected. Właśnie wystartowały zapisy

2 Marca 2021

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Remaster Diablo II zbliża się wielkimi krokami. Gra ma się ukazać w bieżącym roku, a twórcy najwyraźniej planują dotrzymać tego terminu. Właśnie ogłoszono nadchodzące testy alfa, które odbędą się w dwóch fazach - technicznej i sieciow

  • Blizzard otwiera zapisy do testów remastera Diablo II

  • Testy alfa będą przebiegać w dwóch fazach

  • Nie znamy jeszcze ich szczegółów, Blizzard obiecał je podać w najbliższej przyszłości

Odświeżona wersja Diablo II to coś, na czego ogłoszenie czekał z niecierpliwością cały świat. Doskonale widać było to podczas imprezy BlizzConline 2021, gdy oficjalna zapowiedź remastera Diablo II wzbudziła znacznie więcej emocji, niż wieści o powstającym nadal Diablo IV. Już niedługo pierwsi gracze będą mogli sprawdzić, co przygotował dla nich Blizzard.

Testy alfa Diablo II: Resurrected

Testy alfa zostaną podzielone na dwie fazy. Pierwsza z nich to testy techniczne. Oznacza to tyle, że w tej części nie będą dostępne żadne funkcje sieciowe produkcji. Gracze będą więc mogli cieszyć się rozgrywką dla pojedynczego gracza, co jest przecież osią Diablo II, więc nie sądzę, żeby ktokolwiek z tego powodu narzekał.

Druga faza, sieciowa, zostanie przeprowadzona później, z dostępnymi funkcjami sieciowymi. Niestety nie wiadomo kiedy odbędą się poszczególne fazy, ani czy będą w nich mogli wziąć udział wszyscy chętni. Póki co Blizzard jedynie otworzył zapisy dla testerów i zapowiedział, że więcej informacji na temat testów alfa pojawi się wkrótce.

Legenda Diablo

To naprawdę niesamowite patrzeć, jak do życia powraca jedna z największych legend gamingu. Nie da się zaprzeczyć, że Diablo II odcisnęło znaczące piętno w historii gier wideo i wszystko wskazuje na to, że będzie odciskać je nadal. Trudno się dziwić, że fani zareagowali na zapowiedź remastera z takim entuzjazmem.

Ciężko jednak powiedzieć, co będzie dalej, jeśli chodzi o tę kultową serię Blizzarda. Diablo III ma tylu zwolenników, co przeciwników, zwłaszcza że modelem rozgrywki odbiega dość daleko od korzeni serii. Co będzie w przypadku czwartej odsłony? Tak naprawdę możemy tylko gdybać. Miejmy nadzieję, że nie będzie tak, jak w przypadku czwartej części serii Mass Effect. Andromeda została wyparta ze świadomości wielu oddanych fanów cyklu. I nie bez powodu.

Jeśli macie ochotę wziąć udział w testach alfa Diablo II: Resurrected, możecie zapisać się tutaj. Aby móc uczestniczyć w testach trzeba mieć oczywiście ukończone 18 lat, o co strona zapyta nas na wstępie. Obecnie nie wiadomo, jak będą przebiegały testy alfa, jednakże z pewnością Blizzard opowie nam więcej w najbliższej przyszłości.

Artykuły polecane przez redakcję Techgame: 

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >