Battlefield
Źródło: Steam

Seria Battlefield powraca na Steam! Electronic Arts rozszerza ofertę

Krystian MowelKrystian Mowel
15 Czerwca 2020

Kilka tygodni temu informowaliśmy, iż produkcje Electronic Arts powoli będą wracały na Steama. Początkowo na mocy współpracy dwóch firm udostępniono mniej znane tytuły, jednak teraz ogłoszono prawdziwą bombę. Battlefield powraca na Steam!

Po długiej rozłące Electronic Arts postanowiło powrócić na najpopularniejszą platformę z grami, aby znów zaoferować swoje najpopularniejsze produkcje.

Współpraca Electronic Arts i Steam


Powrót EA na Steam nie jest zaskoczeniem, gdyż mówiło się o tym już od końca zeszłego roku. Twórcy tak popularnych tytułów jak FIFA, The Sims czy wcześniej wspomniany Battlefield zrozumiał, że platforma Valve to najłatwiejszy sposób na dotarcie do większego grona graczy. Bardzo możliwe, że współpraca pomiędzy Electronic Arts i Steamem może przynieść wiele ciekawych promocji i darmowych gier.

Battlefield wraca na Steam


Do niedawno dodanych tytułów dołączają wszystkie części z serii Battlefield. Przypomnijmy, iż pierwszą produkcją od EA, która dołączyła do Steam było Star Wars Jedi: Fallen Order. Oto pełna lista gier z serii Battlefield, które dołączyły na platformę:

· Battlefield 3 Premium Edition
· Battlefield 4 Premium Edition
· Battlefield Hardline Ultimate Edition
· Battlefield 1 Revolution Edition
· Battlefield 5 Year 2 Edition

Następny artykuł