Techgame.pl
Ciri i Geralt

Twitter

Scenarzysta Wiedźmina: chcemy rozwinąć historię Ciri

18 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Scenarzysta Wiedźmina 3, Jakub Szamałek przyznał, że chciałby w większym stopniu przedstawić historię Ciri w przyszłych produkcjach. Jej bogata przeszłość może być tematem kolejnych produkcji wytwórni CD Projekt Red.

Jeśli powstanie Wiedźmin 4, to jak przyznaje główny scenarzysta serii gier być może uda się dogłębniej opowiedzieć historię Ciri. Domagają się tego nie tylko fani, ale również sami twórcy gry.

Ciri główną bohaterką Wiedźmina 4?


Podczas jednej rozmów z fanami produkcji, główny scenarzysta poprzedniej części przyznał, iż ubolewa nad faktem, że gracze nie mogli widzieć na ekranie Ciri tak często, jak chcieli tego scenarzyści. Jej historia została potraktowana bardzo pobieżnie i bez większych szczegółów, na co wielokrotnie zwracano uwagę. Jak przyznaje Jakub Szamałek bohaterka zasługuje na to, aby przedstawić jej przeszłość w o wiele bardziej rozbudowany sposób.

Wiedźmin 4 – kiedy możemy się go spodziewać?


Wciąż nie ma dokładniejszych informacji na temat produkcji nowego Wiedźmina. CD Projekt Red w tym momencie zajmuje się ukończenie Cyberpunka 2077, jednak tylko kwestią czasu wydaje się napływ informacji na temat kultowej serii. Przyjęcie Ciri jako głównej bohaterki czwartej części przez wielu może zostać uznane za kontrowersyjne, jednak wielu fanów gry zgodzi się, że jej historia wymaga dokładniejszego omówienia.

Podobne artykuły

Logo Xbox

Gry

Jak grać w chmurze dzięki Xbox Game Pass?

Czytaj więcej >
Monster Slayer

Gry

Premiera nowego Wiedźmina tuż za rogiem. Co wiemy o The Witcher: Monster Slayer?

Czytaj więcej >
Netflix

Gry

Netflix wchodzi w świat gamingu? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
Wildstar

Gry

Gry, które umarły. Pamiętacie te tytuły MMORPG?

Czytaj więcej >
Heroes of might and Magic 3

Gry

Nieśmiertelne gry. Nadal w nie gramy pomimo upływu lat

Czytaj więcej >
Deathloop

Gry

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

Czytaj więcej >