Wiedźmin
Źródło: Twitter

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona całkowicie za darmo! CD Projekt rozdaje grę

Krystian MowelKrystian Mowel
25 Maja 2020

CD Projekt rozpoczyna kolejną akcję promocyjną. Tym razem udostępniając graczom Edycję Rozszerzoną pierwszej części serii. Pomimo upływu lat, gra wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Dodatkowo w prezencie otrzymamy również darmowe karty do Gwinta.

To już kolejna akcja, w której CD Projekt rozdaje pierwszą cześć kultowej serii całkowicie za darmo.

Darmowa wersja Wiedźmina – co należy zrobić?

Aby otrzymać darmową wersję pierwszej części gry wystarczy zgłosić się do newslettera sklepu GOG. W ten sposób otrzymamy zarówno pełną wersję gry, jak i darmowe karty do Gwinta - wiedźmińskiej gry karcianej. Co ciekawe, CD Projekt oferuje wersję rozszerzoną, która posiada wiele uaktualnień i wprowadzonych usprawnień. Mowa tu o poprawie dialogów i przerywników, skróceniu czasu ładowania danych oraz poprawa designu ekwipunku. Zmiany zdecydowanie poprawiają grę i wpływają na lepszą rozgrywkę.

Nostalgiczna podróż – pierwszy Wiedźmin

Pierwsza część Wiedźmina ma już ponad 10 lat i nie jest to w tym momencie gra, która z powodzeniem przyciągnie przed urządzenia gamingowe setki tysięcy graczy. Z nostalgicznego punktu widzenia jest to jednak produkcja, od której wszystko się zaczęło. Pokazuje, jak daleką drogę przeszło CD Projekt, aby znaleźć się w miejscu, w którym są obecnie. Jeśli swoją przygodę rozpoczęliście z „trójką”, to dajcie szansę „jedynce”, która może was pozytywnie zaskoczyć.

Następny artykuł