Fragment filmu, pt. Apple - Introducing iPhone 13
Źródło: YouTube/ ConceptsiPhone

Niezwykle odważny projekt. iPhone 13 na pierwszym nagraniu robi wrażenie

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
2 Grudnia 2020

iPhone 13 będzie miał swoją premierę prawdopodobnie dopiero jesienią 2021 roku, nie powstrzymuje to jednak internautów od wyszukiwania kolejnych przecieków i nowości na temat flagowego smartfona od Apple. Teraz możemy zobaczyć, jak prezentuje się na koncepcyjnym zwiastunie.

  • Premiera iPhone’a 13 odbędzie się jesienią 2021 roku.
  • Pierwsze przecieki mówią o bezportowym smartfonie.
  • Światło dzienne ujrzało nagranie prezentujące koncepcyjny wygląd urządzenia.

Chociaż iPhone 12 miał swoją premierę 23 września, a więc nieco ponad dwa miesiące temu, to internauci już nie mogą się doczekać kolejnego flagowca od Apple. Urządzenie ma być pod wieloma względami rewolucyjne, dzięki koncepcyjnemu zwiastunowi możemy mu się przyjrzeć bliżej.

Na Ziemię trafią próbki z odległych planetoid. Naukowcy obawiają się najgorszegoNa Ziemię trafią próbki z odległych planetoid. Naukowcy obawiają się najgorszegoCzytaj dalej

iPhone 13 będzie wzbudzał kontrowersje

O kolejnym flagowym smartfonie z Cupertino pisaliśmy już w przeciągu ostatnich tygodni wielokrotnie. Najgłośniej było o planach Apple dotyczących portów w ich najnowszym telefonie. Przecieki donoszą, że jedna z, prawdopodobnie, czterech wersji iPhone’a 13, które pojawią się na rynku jesienią 2021 roku, będzie wersją bezportową.

Oznacza to, że telefonu nie naładujemy klasyczną metodą, czyli “po kablu”. Nie będzie on również obsługiwał standardowych słuchawek, jedynie takie, które łączą się z urządzeniem za pomocą Bluetooth. Do tego już nas jednak Apple zdążyło przyzwyczaić w przeciągu ostatnich kilku generacji. Tak jak wspomnieliśmy, iPhone 13, wzorem “dwunastki” ma pojawić się na światowym rynku w czterech wersjach, a więc standardowej, Mini, Pro oraz Pro Max. To właśnie najdroższa wersja najnowszego iPhone’a ma być bezportowa. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć klikając tutaj.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Nadchodzi rewolucja w Apple?

Po dosyć konserwatywnym smartfonie iPhone 12, którego wygląd nawiązywał do legendarny modeli 5 i 6, odpowiedzialni za zwiastun koncepcyjny nowego iPhone’a graficy z kanału na YT ConceptsiPhone uważają, że firma będzie kontynuowała tradycję prezentowania rewolucyjnego designu co dwie generacje swoich urządzeń.

Czarna dziura jakiej jeszcze nie widzieliśmy. NASA pokazała niesamowite nagranieCzarna dziura jakiej jeszcze nie widzieliśmy. NASA pokazała niesamowite nagranieCzytaj dalej

Zgodnie z przeciekami, iPhone 13 będzie działał w oparciu o system iOS 15, a jego wyświetlacz będzie niezwykle nowoczesny i bezramkowy wraz z zupełnie nowymi modułami kamer. “Trzynastka” ma stać w dosyć mocnej opozycji do swojego poprzednika, który charakteryzuje się dosyć grubymi ramkami wyświetlacza. Wielu miłośników Apple twierdzi, że są one nieestetyczne.

Mężczyzna udostępniał telewizję Mężczyzna udostępniał telewizję "na lewo". Teraz musi zapłacić astronomiczne pieniądzeCzytaj dalej

Premiera wcześniej?

W tym roku Apple zaprezentowało łącznie pięć swoich smartfonów. Wiosną premierę miał iPhone SE (2020), który jest budżetową propozycją giganta z Cupertino. Ze względu na COVID-19 i związane z tym utrudnienia produkcyjne premiera iPhone’a 12 (w czterech możliwych wersjach) opóźniła się aż do jesieni. Wiele osób uważa, że Apple powróci w 2021 roku do wiosennych premier swoich flagowców, jednak zdrowy rozsądek nakazywałby raczej wypuszczenia iPhone’a 13 do sprzedaży najwcześniej późnym latem lub wczesną jesienią. Jak będzie? Odpowiedź na to pytanie zna tylko Tim Cook.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Jeśli chcesz być zdrowy, unikaj ich jak ognia. Produkty, które lepiej natychmiast usunąć ze swojej diety
  2. Z ostatniej chwili. Norki zarażone koronawirusem na wolności, 100 osobnikom udało się uciec
  3. Mężczyzna udostępniał telewizję "na lewo". Teraz musi zapłacić astronomiczne pieniądze
  4. Brexit odbije się na portfelach Polaków? Chodzi o połączenia telefoniczne z Wielką Brytanią
  5. Nintendo wkrótce otworzy swój własny Disneyland. Raj dla fanów Zeldy i Mario
  6. Pieczone ziemniaki z obłędnie chrupiącą skórką - najlepszy przepis
  7. Kate Middleton odwróciła ekran telefonu. Przez przypadek ujawniła, co wysyła najbliższym

Następny artykuł