Techgame.pl
JBL Flip 5

JBL Media Kit

Niesamowita oferta na sprzęt JBL. Black Week na Morele trwa, wiemy jak zdobyć

25 Listopada 2020

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Black Week już od trzech dni trwa w najlepsze. Niezliczona ilość promocji utrudnia wyłowienie prawdziwych "perełek", w związku z tym postanowiliśmy pomóc. Dziś proponujemy głośnik bezprzewodowy JBL Flip 5 oferowany przez Morele.net.

Obserwując tegoroczny Black Week można wyraźnie zobaczyć wpływ pandemii na naszą rzeczywistość. Jeszcze w ubiegłym roku liczba sklepów świętujących Black Friday była w Polsce stosunkowo niewielka. Teraz jesteśmy wręcz bombardowani ofertami ze wszystkich stron.

JBL Flip 5 w Morele.net

Ze względu na ograniczone możliwości prowadzenia działalności w sklepach stacjonarnych, wiele firm zostało zmuszonych do większych inwestycji w sprzedaż online. Dzięki temu zrobimy dziś zakupy online w znacznie większej ilości miejsc, niż kiedykolwiek wcześniej.

Internetowa konkurencja jest duża, wobec tego firmy muszą walczyć o klienta wszelkimi dostępnymi środkami. Jednym z nich jest Black Week - ku uciesze milionów łowców internetowych okazji.

Black Week w Morele.net

O nadchodzących promocjach w sklepie Morele.net pisaliśmy już w ubiegły weekend. Wówczas skupiliśmy się na piątkowej promocji na konsolę Nintendo Switch Light. Jednakże sklep, oprócz całościowej oferty promocyjnej, oferuje jeden szczególnie atrakcyjny produkt każdego dnia Black Week.

Dziś jest to procesor Intel Core i3, jutro zaś będziemy mogli nabyć głośnik bezprzewodowy JBL Flip 5 w niezwykle atrakcyjnej cenie. Urządzenie zostanie przecenione z 380,99 zł na 190 zł.

Jak JBL wygląda u konkurencji?

Poza promocjami na Black Week, głośnik JBL Flip 5 można kupić za około 300 zł w kilku polskich sieciach z elektroniką. Fakt, taniej niż standardowa cena Morele. Niemniej jutrzejsza promocja przebija najlepsze oferty o przynajmniej 100 zł. Jeśli szukacie dobrego głośnika bluetooth, lepszej okazji nie będzie.

Co dostaniemy za niespełna 200 zł? Półkilowy głośnik bezprzewodowy o mocy 20 W, który będzie w stanie nieustannie dostarczać nam muzykę w niezwykle dobrej jakości dźwięku przez 12 godzin na jednym ładowaniu. Brzmi dobrze? Za 190 zł - zdecydowanie.

  1. Rozpoczęły się kontrole. Chodzi o abonament RTV, kary sięgają nawet 680 zł. Jest ważny szczegół

  2. Zastanawiasz się jak mrozić kotlety schabowe i mielone? Wszyscy zapominają o 1 czynności, jest kluczowa, by nie narazić swojego zdrowia

  3. NASA: sonda Juno przeleciała nad Jowiszem. Naukowców aż zatkało, wszystko się nagrało

Jak skorzystać z promocji?

Aby móc jutro kupić głośnik JBL w promocyjnej cenie, przy składaniu zamówienia trzeba będzie podać odpowiedni kod rabatowy. Jak go zdobyć? Wystarczy wejść na stronę promocji Black Week sklepu Morele. Kody na dany dzień pojawiają się o 8:00.

Warto nastawić budzik, gdyż liczba produktów objętych promocją jest ograniczona. Jeśli zaś chcemy sobie zapewnić dodatkową przewagę, możemy otrzymać kod aż 2 godziny wcześniej. Wystarczy zapisać się na newsletter sklepu Morele.net, a otrzymamy wiadomość z kodem już o 6:00. Czy warto? Naszym zdaniem zdecydowanie tak.

Podobne artykuły

Astronauci na ISS

Technologie

Załoga misji Crew-1 powróciła na Ziemię. Wielki sukces SpaceX i NASA

Czytaj więcej >
London City Airport

Technologie

London City Airport wprowadza rewolucyjną technologię. Pierwsze duże lotnisko z cyfrową wieżą kontroli

Czytaj więcej >
Smartfon Cat S42 H+

Technologie

Idealne w czasie pandemii. Antybakteryjne smartfony już w sklepach

Czytaj więcej >
Smart

Technologie

Bielizna monitorująca nasz organizm. Inteligentne majtki wchodzą na rynek

Czytaj więcej >
Oculus Quest 2

Technologie

Gogle Oculus Quest 2 bez obowiązkowej integracji z Facebookiem. Prywatność jednak kosztuje

Czytaj więcej >
Mars

Technologie

Znamy datę lądowania nowego łazika na Marsie. Chiny idą jak burza

Czytaj więcej >