PUBG
Źródło: IGN Polska

Playerunknown’s Battlegrounds za darmo przez weekend na Steam

Krystian MowelKrystian Mowel
5 Czerwca 2020

Produkcja, która przez wielu uważana jest za prekursora gier Battle Royale już w ten weekend dostępna jest całkowicie za darmo. PUBG cały czas stara się rozwijać rozgrywkę, oferując nowe elementy rozgrywki. Sprawdź, jak gra się rozwinęła od swojej premiery.

PUBG stara się ponownie zyskać kolejne rzesze graczy, tym razem oferując swoją produkcję całkowicie za darmo w trakcie najbliższego weekendu.

Playerunknown’s Battlegrounds prekursorem gatunku

Tuż po swojej premierze PUBG uważany był za fenomen, który może zmienić scenę gamingową. Tak też się stało, gdyż tryb Battle Royale niesamowicie przypadł do gustu graczom na całym świecie. Gra biła rekord za rekordem, jednak wejście na rynek Fortnite’a trochę pokrzyżowało plany twórcom prekursora tego trybu gry. PUBG wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem, jednak gdyby nie konkurencja, to właśnie studio Bluehole mogłoby cieszyć się największym udziałem na rynku


PUBG za darmo na Steamie!


Twórcy gry nie pozwalają graczom zapomnieć o ich produkcji i dokładają wszelkich starań, aby PUBG znów stał się najbardziej popularnym tytułem na rynku. W ostatnim czasie do gry dodano wiele nowości, między innymi boty oraz tryb rankingowy. Aby jeszcze bardziej zwiększyć zainteresowanie, Bluehole zdecydowało się udostępnić swój tytuł za darmo przez najbliższy weekend. PUBG można pobrać na Steamie już teraz, a darmowy okres zakończy się 8 czerwca około godziny 19:00.

Następny artykuł