Techgame.pl
Ratchet & Clank

igdb.com

Sony rozdaje prezenty. Ratchet & Clank za darmo, ale trzeba się spieszyć

2 Marca 2021

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Sony wychodzi naprzeciw przedłużającej się sytuacji pandemicznej na świecie i kontynuuje swoją akcję z zeszłego roku - Play At Home. W jej ramach posiadacze konsol PlayStation otrzymają za darmo grę Ratchet & Clank. Co ważne, posiadanie abonamentu PS

  • Sony rozpoczyna nową edycję akcji Play At Home

  • W jej ramach posiadacze konsol PS4 i PS5 mogą za darmo otrzymać grę Ratchet & Clank

  • Promocja potrwa do 1 kwietnia 2021 roku

W ramach akcji Play At Home, która została rozpoczęta przez Sony w kwietniu ubiegłego roku i miała na celu ułatwienie graczom przetrwania lockdownu spowodowanego pandemią COVID-19. Teraz doczekaliśmy się kontynuacji tej inicjatywy. Posiadacze konsoli PlayStation 4 lub 5 mogą za darmo przypisać do swojego konta grę Ratchet & Clank z 2016 roku. Jednakże promocja jest ograniczona czasowo

Ratchet & Clank za darmo od Sony

Ci, którzy mieli okazję wejść przed laty w posiadanie konsoli PlayStation 2, z pewnością doskonale znają serię gier pod tytułem Ratchet & Clank. Są to kultowe dziś platformówki, których głównymi bohaterami byli lis Ratchet oraz jego towarzysz, robot Clank. Gra zaskarbiła sobie uwielbienie odbiorców ciekawym światem, poziomami pełnymi platform, walk oraz śrubek.

W 2016 roku ukazał się remake pierwszej odsłony serii i dziś możemy cieszyć się nim w wersji na PS4 oraz PS5. To właśnie odświeżoną pierwszą odsłonę legendarnej serii Sony podaruje użytkownikom swoich konsol. Grę już teraz można za darmo przypisać do swojego konta i cieszyć się posiadaniem tej świetnej platformówki na stałe.

Wielkie plany Sony

W ciągu ostatnich dwóch tygodni nie mogliśmy narzekać na brak nowych wieści ze strony Japończyków. Oprócz kolejnej edycji akcji Play At Home z darmowym Ratchetem & Clankiem, zapowiedziano kilka innych ciekawych nowości, które czekają nas w bliższej lub dalszej przyszłości. I trzeba przyznać, że dzięki nim na Sony zwróciły się oczy użytkowników z całego świata.

Przede wszystkim została zapowiedziana nowa wersja PlayStation VR. Nowe gogle mają przewyższać poprzedni headset niemal pod każdym względem. Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy urządzenie ukaże się w sklepach. Zapowiedziano jedynie, że na pewno nie nastąpi to w 2021 roku.

Gry PlayStation na PC

To jednak nie wszystko, gdyż Sony coraz bardziej zwraca się w stronę graczy PC-towych. Już w ubiegłym roku dostaliśmy porty PC kilku ekskluzywnych tytułów w PlayStation. Wśród nich można wymienić choćby świetne Horizon Zero Dawn czy futurystyczne Detroit: Become Human. A to dopiero początek, gdyż w ubiegłym tygodniu potwierdzono prace nad przeniesieniem Days Gone na komputery osobiste.

Wygląda na to, że Sony postanowiło, w ślad za Microsoftem, rozszerzyć swoje gamingowe działania poza świat konsol i zwrócić się do graczy PC, którzy są przecież gigantyczną częścią rynku. Nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się z takiego stanu rzeczy. Tymczasem jednak posiadacze PS mogą za darmo otrzymać grę Ratchet & Clank. Posiadanie PS Plus nie jest konieczne. Promocja trwa do 1 kwietnia 2021 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Techgame: 

  • Pokemony kończą 25 lat. Zapowiedziano nowe gry z okazji rocznicy

  • Figurka Wiedźmina Geralta za astronomiczne 17999 zł. Przygotuje ją Mennica Gdańska

  • Inwestycja w bitcoiny tylko dla bogaczy? Bill Gates ostrzega przed ryzykiem

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >