Techgame.pl
Roller Champions

youtube.com/Ubisoft North America/kadr z filmu

Ubisoft zaprasza do udziału w darmowej zamkniętej becie Roller Champions. Przewidziano nagrody dla testerów

7 Lutego 2021

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Ubisoft zaprasza chętnych graczy do udziału w zamkniętej becie gry Roller Champions. Ta produkcja free-to-play została zapowiedziana w 2019 roku i dotąd mieliśmy okazję jedynie wypróbować wersję demonstracyjną gry udostępnioną z okazji targó

  • Ubisoft zaprasza do testowania nowej gry wchodzącej w fazę beta

  • Roller Champions można będzie testować od 17 lutego do 1 marca 2021 roku

  • Aby móc ubiegać się o dostęp do bety, należy wypełnić formularz na stronie Ubisoftu

  • Subskrybenci Ubisoft+ mają zapewniony dostęp do zamkniętej bety

Roller Champions to gra sportowa, nad którą od kilku lat pracuje francuska firma Ubisoft. Będzie to pierwsza tego typu produkcja pochodząca od ojców Assassin’s Creed. Tytuł będzie dostępny w modelu free-to-play na PC, Xbox One oraz PS4. Jak dotąd nie podano dokładnej daty premiery.

Roller Champions wchodzi w fazę beta

Nowa gra Ubisoftu jest często porównywana do Rocket League - swoistej odmiany piłki nożnej, która rozgrywana jest na specjalnych arenach stworzonych z zamkniętych kopuł, a piłkarzy zastępują dynamiczne samochodziki. Mimo że początkowo za grę trzeba było zapłacić, w ubiegłym roku przeszła na model free-to-play, jednocześnie zmieniając właściciela - Rocket League stał się produkcją należącą do Epic Games.

Roller Champions określany jest często jako Rocket League na rolkach. W grze będziemy sterować rolkarzami, którzy na zamkniętym torze będą starali się zdobywać punkty poprzez przejmowanie piłki i wrzucanie jej do zawieszonej nad ich głowami bramki. Rywalizować będziemy zazwyczaj w kilkuosobowych drużynach, a sama rozgrywka ma być emocjonująca i dynamiczna.

Ubisoft zaprasza graczy do testów

Obecnie Roller Champions wchodzi w fazę zamkniętych testów beta. Oznacza to, że gra jest gotowa na przyjęcie pierwszych graczy, których zadaniem będzie (oprócz oczywiście dobrej zabawy) wyłapanie wszelkich błędów, jakie mogły umknąć twórcom i przesłanie o nich informacji producentom, by mogli wyeliminować owe niedoskonałości przed oficjalną premierą gry.

Aby zgłosić się do testów beta należy wypełnić formularz udostępniony na stronie Ubisoftu. Wymaga to posiadania konta na platformie Ubisoft Connect. Po zalogowaniu możemy wybrać jedną z trzech platform, na której chcemy grać w Roller Champions. Oczywiście cały progres poczyniony w grze zostanie później przeniesiony do pełnej wersji, a dodatkowo uczestnicy bety otrzymają specjalny tytuł “Asystent’ oraz unikalną skórkę dla swojego czempiona.

Kiedy startuje beta Roller Champions?

Testy beta wystartują już 17 lutego 2021 roku o godzinie 17:00 i potrwają aż do 1 marca. Co ciekawe, automatyczny dostęp do bety będą mieli subskrybenci usługi Ubisoft+ na PC. Jeśli zaś zostaniecie wybrani drogą rejestracji, będziecie mogli zaprosić dwóch znajomych z platformy Ubisoft Connect do wspólnej zabawy. Dzięki temu będziecie mogli grać jako drużyna już od pierwszych godzin zabawy.

Artykuły polecane przez redakcję Techgame:

Podobne artykuły

Elon Musk z profilu

Technologie

Elon Musk dostał pytanie, które zupełnie wybiło go z równowagi. Rozbrajająca reakcja miliardera

Czytaj więcej >
Samoloty zeroemisyjne od Airbusa - wizualizacja

Technologie

Airbus zaprezentował swoje samoloty przyszłości. Ta technologia zmieni lotnictwo

Czytaj więcej >
szczeniak

Technologie

Tańczący szczeniak-robot podbija internet. Niezwykłe dzieło, aż ciężko się nie uśmiechnąć

Czytaj więcej >
Elon Musk w trakcie wywiadu na konferencji.

Technologie

Elon Musk zapowiedział, kiedy rozpocznie kolonizować Marsa. Data zaskakuje

Czytaj więcej >
PlayStation 2 w dwóch wersjach

Technologie

PlayStation 5 może niebawem wrócić na półki sklepowe. Zapowiadana jest kolejna dostawa

Czytaj więcej >
Xbox Series X i S

Technologie

Nowe informacje o ulepszeniach dla Xbox series X i S. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >