Xiaomi Mi Inkjet All-in-One Wireless Printer
Źródło: TechGenyz

Xiaomi przedstawia drukarkę – oto Mi Inkjet All-in-One Wireless Printer

Krystian MowelKrystian Mowel
2 Czerwca 2020

Chiński producent urządzeń elektronicznych właśnie poszerzył swoje portfolio o kolejny produkt. Tym razem Xiaomi zaprezentowało drukarkę Mi Inkjet All-in-One Wireless Printer. Jak zwykle w przypadku chińskiego producenta – cena zaskakuje.

Nowe urządzenie nie było nigdzie wcześniej zapowiadane, wobec czego Xiaomi zrobiło niemałą niespodziankę fanom swoich produktów.

Niespełna 70 dolarów za drukarkę

Xiaomi Mi Inkjet All-in-One Wireless Printer została wyceniona na zaledwie 70 dolarów w przedsprzedaży. Cena z pewnością jest dość zaskakująca, jednak polityka chińskiej firmy co do wyceniania swoich produktów jest wszystkim doskonale znana – lubią zszokować. Drukarkę można odebrać już 11 czerwca, jednak oprócz wspomnianych 70 dolarów trzeba opłacić również kaucję w wysokości 7 dolarów. Po zakończeniu przedsprzedaży wymóg ten z pewnością zniknie.

Xiaomi Mi Inkjet All-in-One Wireless Printer – specyfikacja

Mi Inkjet to urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie trzy tryby pracy: drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Jak przystało na 2020 rok, urządzenie korzysta z łączności bezprzewodowej, jednak nie zapomniano o standardowym kablu USB. Xiaomi stworzyło też dedykowaną aplikację, dzięki której w łatwy sposób połączymy się z urządzeniem i zlecimy druk z poziomu naszego smartfona. Mi Inkjet wspiera nie tylko telefony z systemem operacyjnym Android, ale również iOS.

Następny artykuł