Techgame.pl
Xiaomi Mi Inkjet All-in-One Wireless Printer

TechGenyz

Xiaomi przedstawia drukarkę – oto Mi Inkjet All-in-One Wireless Printer

2 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Chiński producent urządzeń elektronicznych właśnie poszerzył swoje portfolio o kolejny produkt. Tym razem Xiaomi zaprezentowało drukarkę Mi Inkjet All-in-One Wireless Printer. Jak zwykle w przypadku chińskiego producenta – cena zaskakuje.

Nowe urządzenie nie było nigdzie wcześniej zapowiadane, wobec czego Xiaomi zrobiło niemałą niespodziankę fanom swoich produktów.

Niespełna 70 dolarów za drukarkę


Xiaomi Mi Inkjet All-in-One Wireless Printer została wyceniona na zaledwie 70 dolarów w przedsprzedaży. Cena z pewnością jest dość zaskakująca, jednak polityka chińskiej firmy co do wyceniania swoich produktów jest wszystkim doskonale znana – lubią zszokować. Drukarkę można odebrać już 11 czerwca, jednak oprócz wspomnianych 70 dolarów trzeba opłacić również kaucję w wysokości 7 dolarów. Po zakończeniu przedsprzedaży wymóg ten z pewnością zniknie.

Xiaomi Mi Inkjet All-in-One Wireless Printer – specyfikacja


Mi Inkjet to urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie trzy tryby pracy: drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Jak przystało na 2020 rok, urządzenie korzysta z łączności bezprzewodowej, jednak nie zapomniano o standardowym kablu USB. Xiaomi stworzyło też dedykowaną aplikację, dzięki której w łatwy sposób połączymy się z urządzeniem i zlecimy druk z poziomu naszego smartfona. Mi Inkjet wspiera nie tylko telefony z systemem operacyjnym Android, ale również iOS.

Tagi:

XiaomiAndroidiOS

Krystian MowelAutor

Doświadczony copywriter i dziennikarz na wielu mniejszych portalach internetowych. Fanatyk angielskiej piłki, koszykówki zza oceanu i jazdy na rowerze fixed bike. Zarażony grą na konsolach – szczególnie seriami Fify i NBA2K. Miłośnik dobrego gotowania i podróżowania.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Najnowsze

O tym się mówi

Militaria

MOSFET w replikach airsoft. Do czego służy i czy warto go stosować?

Czytaj więcej >
Materiał Partnerski

Technologie

Jak wybrać tablet? Najważniejsze wskazówki

Czytaj więcej >
Freepik.com

Gry

Wymagania gier na 2022 rok – jak im sprostać?

Czytaj więcej >
Esport zyskuje na popularności – dlaczego?

Gry

Esport zyskuje na popularności – dlaczego?

Czytaj więcej >
"Dr Google" vs HeyCzeker

Technologie

"Dr Google" vs HeyCzeker – sprawdź, co pomoże Ci bardziej, gdy Twoje zdrowie zacznie szwankować

Czytaj więcej >