iPad Air
Źródło: SvetApple.sk

Nowy iPad Air z Touch ID w ekranie? Przedstawiamy jak może wyglądać nowe urządzenie od Apple

Krystian MowelKrystian Mowel
19 Maja 2020

AppleW sieci pojawia się coraz więcej doniesień na temat nowego iPada Air, który miałby trafić na rynek jeszcze w tym roku. Wielu ekspertów uważa, że to najwyższe czas, aby firma Apple wprowadziła czytnik linii papilarnych w ekranie.

Na podstawie różnych informacji powstała wizualizacja urządzenia Apple, które zostało wyraźnie wyszczuplone, co sprawi że zmniejszy się również jego waga.

Wizualizacja iPada Air

Słowacki portal o tematyce Apple przygotował specjalną wizualizację, przedstawiającą odświeżoną wersję iPada Air. Urządzenie miałoby mieć 11 cali i ekran typu edge to edge. Na pierwszy rzut oka obudowa bardzo przypomina iPada Pro. Według Słoweńców, tablet posiadałby również wbudowaną w ekran kamerkę i czytnik Touch ID wbudowany w ekran. Ponadto, do zestawu z tablet dołączany byłby Apple Pencil drugiej generacji.

Ekrany mini-LED w urządzeniach Apple

Wiele mówi się o wprowadzeniu przez amerykańskiego giganta ekranów typu micro-LED, które miałyby zrewolucjonizować rynek. Produkcja tego podzespołu stale się posuwa i wydaje się, że już niedługo mogą one trafić do urządzeń Apple. Według wstępnych szacunków, wprowadzenie tego rodzaju ulepszenia może spowodować wzrost sprzedaży gadżetów i urządzeń aż o 300% w ciągu najbliższych dwóch lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Xiaomi zaprezentuje swój pierwszy telewizor OLED. Chińczycy szykują kilka nowości
  2. Na sprzedaż konsoli Sony PlayStation 5 wpłynie jej kolor? Analityk ostrzega producenta
  3. Xiaomi Mi Note 10 Lite w przedsprzedaży z darmowym prezentem!
  4. Huawei P40 Lite - najtańszy smartfon z obsługą sieci 5G
Następny artykuł