Techgame.pl
The Witcher 3 HD Reworked Project

youtube.com/Halk Hogan/kadr z filmu

Wiedźmin 3 będzie wyglądał fenomenalnie. Nagranie nowego moda zachwyca

29 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Powoli opada kurz wzbity w powietrze tornadem, które powstało w dzień premiery Cyberpunka 2077 i przeorało bardzo wiele tematów z nim związanych. CD Projekt jednakże chce przypomnieć, że wcześniej zrobił też inne gry, które przecież r

  • CD Projekt pracuje nad przeniesieniem Wiedźmina 3 na konsole nowej generacji

  • Równolegle powstaje fanowski mod z serii HD Reworked Project NextGen

  • Twórca modyfikacji zaproponował CD Projektowi współpracę

Trzecia część przygód Geralta z Rivii miała swoją premierę już ponad 5 lat temu. Nawet tak niesamowita, w pewnym sensie wyprzedzająca swoje czasy gra, miała prawo się przez ten czas zestarzeć. A mimo że zestarzała się bardzo dobrze, to upiększeń przecież nigdy za wiele, prawda?

Wiedźmin 3 dostanie nextgenową aktualizację

CD Projekt już pociągnął za sznurki, by machina, mająca dostarczyć Wiedźmina 3 na konsole nowej generacji, ruszyła. Co więcej, nie będzie to tylko aktualizacja dotycząca wydania konsolowego. Wersja PC również otrzyma potężnego patcha poprawiającego wygląd naszego ulubionego wiedźmina.

O ile konsolowcy z pewnością nie mogą się doczekać wspomnianej wyżej odświeżonej wersji gry, o tyle gracze PC już od lat radzą sobie doskonale z upiększaniem wiedźmińskiego świata. CD Projekt poszedł w ślady wielu innych firm (na przykład Bethesdy - nikt już dziś nie gra w Skyrima na PC bez modów) i pozwolił użytkownikom na wprowadzanie uwielbianych przez nich modyfikacji.

HD Reworked Project NextGen

Jednym z najpopularniejszych moderów na polskiej scenie internetowej jest Halk Hogan, który już wielokrotnie sprawiał, że gry wyglądały niczym nowe odsłony serii. Obecnie jego największym projektem jest The Witcher 3 HD Reworked Project NextGen, który przeniesie tekstury gry na poziom HD.

Zaledwie wczoraj na kanale Halka Hogana pojawił się nowy materiał prezentujący możliwości przygotowywanego przez niego nowej wersji moda. Będzie to już 13. odsłona The Witcher 3 HD Reworked Project NextGen, która tym razem poprawi wygląd pozornie nieważnych, a jakże nadających klimatu detali.

Nagranie możliwości moda robi wrażenie

Wedle opublikowanego przez Halka Hogana filmu na YouTube mod skupi się głównie na wyglądzie stoisk handlarzy, które spotykamy w grze w ogromnych ilościach. Nagranie pokazuje, jak zmienią się ryby i owoce morza, które widzimy w koszach przy stoiskach, dywany - zarówno te na sprzedaż, jak i te w pomieszczeniach co bogatszych mieszkańców Królestw Północy.

Co ciekawe, Halk Hogan w komentarzu do swojego filmu zdradził, że już skontaktował się z CD Projektem z propozycją nawiązania współpracy przy tworzeniu aktualizacji Wiedźmina 3 na konsole nowej generacji. Odpowiedzi jeszcze nie dostał, lecz trzymamy mocno kciuki za polskiego modera, który tak wytrwale pracuje nad tym, by nasze doświadczenie Wiedźmina 3 stało na jak najwyższym poziomie.

Gabriela Sicińska

Redaktor portalu Techgame, od lat związana z Radiem Aktywnym, gdzie wydawała audycję o grach video. Dawniej pracowała w branży IT jako tester urządzeń i oprogramowania. Od zawsze na czasie z grami i nowinkami astronomicznymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Among us

Gry

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Czytaj więcej >
World of Warcraft

Gry

Czy obserwujemy śmierć gatunku MMORGP? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
GTA San Andreas

Gry

Nadchodzą remastery GTA. Czy rzeczywiście ich potrzebujemy?

Czytaj więcej >
Diablo II: Resurrected

Gry

Rusza beta do Diablo II: Resurrected. Czy to Ostatnia deska ratunku dla Blizzard?

Czytaj więcej >
Humankind

Gry

Czy Humankind podbije serca graczy? Tytuł pojawi się w Xbox Game Pass

Czytaj więcej >
Curse of the Dead Gods

Gry

Najlepsze gry niezależne w abonamencie Xbox Game Pass

Czytaj więcej >