Allegro aplikacja
Źródło: youtube.com/Spider's Web TV/kadr z filmu

Allegro Smart! Student za darmo. Pół roku abonamentu bez opłat

Gabriela SicińskaGabriela Sicińska
27 Lutego 2021

Allegro wyciąga dłoń do studentów, a w niej znajduje się pakiet Allegro Smart! z próbnym okresem trwającym aż 6 miesięcy, w czasie których użytkownik nie poniesie żadnych opłat. Co więcej, będzie miał dostęp do atrakcyjnych zniżek w wielu sklepach i usługach, które nie występują w nie-studenckiej wersji abonamentu.

  • Allegro uruchamia specjalny pakiet usług dla studentów
  • W ramach Allegro Smart! Student będzie dostępny szereg dodatkowych bonusów
  • Pierwsze pół roku studenckiego abonamentu jest całkowicie darmowe

Ostatni miesiąc bardzo wyraźnie pokazuje, że Allegro nie zamierza składać broni przed Amazonem, który pojawił się niedawno w naszym kraju. Wręcz przeciwnie - walczy niczym lew, korzystając z całego arsenału pazurów. A ów arsenał nosi nazwę Allegro Smart!, które w ubiegłym tygodniu otrzymało kilka nowych udogodnień, a teraz dostanie dodatkową wersję usługi skierowaną do studentów.

Allegro Smart! Student

Allegro Smart! to usługa, która mimo stosunkowo niskiej ceny, potrafi pomóc zaoszczędzić na przesyłkach i zwrotach za zakupy na największym polskim serwisie e-commerce. Fakt, że jest opłacalna tylko w przypadku regularnych zakupów, jednakże wystarczy dokonać jednego zakupu na miesiąc, by koszt abonamentu zwrócił nam się z niewielką nawiązką.

W ramach Allegro Smart!, kosztującego 49 złotych rocznie, otrzymujemy możliwość skorzystania z darmowych dostaw oraz zwrotów. Trzeba jedynie spełnić kilka warunków dotyczących ceny kupowanych przedmiotów. Jeśli wydamy przynajmniej 40 zł, dostawa do punktu odbioru będzie darmowa. Wśród nich są Żabki, stacje Orlen, paczkomaty InPost, kioski RUCH-u oraz placówki pocztowe.

Jeśli zaś zrobimy zakupy za 80 złotych, będziemy mogli cieszyć się darmową przesyłką kurierską. Ponadto w abonamencie mamy również dostęp do specjalnych Smart! Okazji, czyli promocyjnych ofert różnych towarów, które nie są dostępne dla pozostałych użytkowników serwisu.

Do zgarnięcia darmowa gra na Steam. Valve rozdaje świetne MMODo zgarnięcia darmowa gra na Steam. Valve rozdaje świetne MMOCzytaj dalej

Zniżki dla studentów

Wszystkie dobrodziejstwa abonamentu będą dostępne w specjalnej ofercie Allegro Smart! Student. One i jeszcze więcej. Oprócz standardowych udogodnień pakietu Smart!, studenci uzyskają dostęp do następujących zniżek:

  • 20% zniżki na hulajnogi elektryczne blinkee.city
  • 20% zniżki na przejazdy Flixbusem
  • 7 GB internetu gratis w sieci Heyah
  • 20% zniżki na bilet do Multikina lub fotel VIP bez dopłaty
  • 12,90 zł za zestaw barowy w Multikinie
  • 7 GB internetu gratis w T-mobile

Pierwsze pół roku Allegro Smart! Student jest zupełnie darmowe - wystarczy przesłać skan aktualnej legitymacji studenckiej. Później koszt abonamentu to 39 złotych rocznie. Z oferty mogą skorzystać również studenci, którzy obecnie mają już wykupione standardowe Allegro Smart!. Wystarczy zgłosić chęć przejścia na konto studenckie, potwierdzić swoje uprawnienia i cieszyć się 6 miesiącami Allegro Smart! Student bez opłat.

Artykuły polecane przez redakcję Techgame:

Następny artykuł