Techgame.pl
Jackie Welles, Cyberpunk 2077

Materiały własne

Odtwórca roli Jackiego Wellesa wypowiada się o DLC. Co nas jeszcze czeka w Cyberpunku 2077?

22 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Cyberpunk 2077 to zdecydowanie najgłośniejsza i najbardziej kontrowersyjna premiera ubiegłego roku. Emocje powoli opadają, a CD Projekt może zacząć mówić o przeszłości wykraczającej poza publikacje łatek do swojej produkcji. O tym, czego możemy spo

  • Darmowe DLC do Cyberpunka pojawią się w drugiej połowie 2021 roku

  • Jason Hightower wypowiada się o granej przez siebie postaci

  • Sugeruje, że Jackie mógłby pojawić się w jednym z dodatków do gry

Jackie Welles to jedna z pierwszych postaci, jakie napotykamy w grze Cyberpunk 2077. W związku z tym artykuł będzie zawierał spoilery dotyczące pierwszego aktu produkcji. Niestety nie da się ich uniknąć, gdyż Jason Hightower w swojej wypowiedzi odnosi się właśnie do wydarzeń związanych z jego postacią.

Zawartość darmowych DLC do Cyberpunka 2077

O tym, że ukażą się darmowe DLC do Cyberpunka wiedzieliśmy jeszcze długo przed premierą. CD Projekt udostępnił je w przypadku Wiedźmina 3 i z góry zapowiadał, że ma zamiar powtórzyć ten zabieg w przypadku nowej produkcji. Co będą zawierały darmowe dodatki? 

Tego niestety jeszcze nie wiemy. Chodzą oczywiście plotki o tym, że w darmowej zawartości dostaniemy wycięte w czasie produkcji elementy gry. Twórcy jednak niczego nie potwierdzili, więc dodatki pozostają niewiadomą. Jednakże jest szansa, że Jason Hightower, odtwórca roli Jackiego Wellesa, uchylił rąbka tajemnicy w ostatnim wywiadzie.

Chcecie więcej Jackiego? Poproście

Słuchajcie, nie chcę być tym, który to powie. Moglibyśmy zrobić DLC z Jackiem, gdybyście chcieli. Wiadomo, że nie wszyscy, ale dla tych, którzy chcieliby usłyszeć jeszcze trochę Jackiego podczas wykonywania misji, to możecie o to poprosić - powiedział Jason Hightower w wywiadzie dla ExBee.

To może oznaczać, że DLC z Jackiem jest, jeśli nie w planach, to przynajmniej rozważane przez zespół CD Projekt RED. Oczywiście mogą to być też jedynie radosne marzenia aktora głosowego o powrocie do jednej ze swoich ulubionych ról, ale… Zawsze możemy mieć nadzieję.

Jackie Welles

W Cyberpunku napotkamy wiele ciekawych postaci. Są naprawdę dobrze zaprojektowane, dynamiczne, mają własne wciągające historie. Jackie pełni rolę naszego pierwszego przewodnika po Night City i tym, który wciąga nas w porywający świat najemników. Jest to postać stricte pozytywna, choć jak każda inna, ma też swoje ciemniejsze strony.

Trudno jednak nie polubić Jackiego, który jest niczym duży, poczciwy chłopiec, cieszący się każdą chwilą, pragnący sławy, wyrwania się z niższych sfer, a jednocześnie niesamowicie oddany rodzinie i ludziom, na których mu zależy. Jeśli byłaby szansa na więcej Jackiego w Cyberpunku, to z pewnością nikt nie będzie płakał z tego powodu.

Artykuły polecane przez redakcję Techgame:

  • Sztuczna inteligencja jako tematyka gier wideo

  • Chińskie procesory mogą wkrótce podbić nasz rynek. Szykuje się wielki rywal dla gigantów

  • Twórcy The Forest opowiadają o sequelu. Zapowiada się intrygująco

Gabriela Sicińska

Redaktor portalu Techgame, od lat związana z Radiem Aktywnym, gdzie wydawała audycję o grach video. Dawniej pracowała w branży IT jako tester urządzeń i oprogramowania. Od zawsze na czasie z grami i nowinkami astronomicznymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Among us

Gry

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Czytaj więcej >
World of Warcraft

Gry

Czy obserwujemy śmierć gatunku MMORGP? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
GTA San Andreas

Gry

Nadchodzą remastery GTA. Czy rzeczywiście ich potrzebujemy?

Czytaj więcej >
Diablo II: Resurrected

Gry

Rusza beta do Diablo II: Resurrected. Czy to Ostatnia deska ratunku dla Blizzard?

Czytaj więcej >
Humankind

Gry

Czy Humankind podbije serca graczy? Tytuł pojawi się w Xbox Game Pass

Czytaj więcej >
Curse of the Dead Gods

Gry

Najlepsze gry niezależne w abonamencie Xbox Game Pass

Czytaj więcej >