Techgame.pl
Jackie Welles, Cyberpunk 2077

Materiały własne

Odtwórca roli Jackiego Wellesa wypowiada się o DLC. Co nas jeszcze czeka w Cyberpunku 2077?

22 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Cyberpunk 2077 to zdecydowanie najgłośniejsza i najbardziej kontrowersyjna premiera ubiegłego roku. Emocje powoli opadają, a CD Projekt może zacząć mówić o przeszłości wykraczającej poza publikacje łatek do swojej produkcji. O tym, czego możemy spo

  • Darmowe DLC do Cyberpunka pojawią się w drugiej połowie 2021 roku

  • Jason Hightower wypowiada się o granej przez siebie postaci

  • Sugeruje, że Jackie mógłby pojawić się w jednym z dodatków do gry

Jackie Welles to jedna z pierwszych postaci, jakie napotykamy w grze Cyberpunk 2077. W związku z tym artykuł będzie zawierał spoilery dotyczące pierwszego aktu produkcji. Niestety nie da się ich uniknąć, gdyż Jason Hightower w swojej wypowiedzi odnosi się właśnie do wydarzeń związanych z jego postacią.

Zawartość darmowych DLC do Cyberpunka 2077

O tym, że ukażą się darmowe DLC do Cyberpunka wiedzieliśmy jeszcze długo przed premierą. CD Projekt udostępnił je w przypadku Wiedźmina 3 i z góry zapowiadał, że ma zamiar powtórzyć ten zabieg w przypadku nowej produkcji. Co będą zawierały darmowe dodatki? 

Tego niestety jeszcze nie wiemy. Chodzą oczywiście plotki o tym, że w darmowej zawartości dostaniemy wycięte w czasie produkcji elementy gry. Twórcy jednak niczego nie potwierdzili, więc dodatki pozostają niewiadomą. Jednakże jest szansa, że Jason Hightower, odtwórca roli Jackiego Wellesa, uchylił rąbka tajemnicy w ostatnim wywiadzie.

Chcecie więcej Jackiego? Poproście

Słuchajcie, nie chcę być tym, który to powie. Moglibyśmy zrobić DLC z Jackiem, gdybyście chcieli. Wiadomo, że nie wszyscy, ale dla tych, którzy chcieliby usłyszeć jeszcze trochę Jackiego podczas wykonywania misji, to możecie o to poprosić - powiedział Jason Hightower w wywiadzie dla ExBee.

To może oznaczać, że DLC z Jackiem jest, jeśli nie w planach, to przynajmniej rozważane przez zespół CD Projekt RED. Oczywiście mogą to być też jedynie radosne marzenia aktora głosowego o powrocie do jednej ze swoich ulubionych ról, ale… Zawsze możemy mieć nadzieję.

Jackie Welles

W Cyberpunku napotkamy wiele ciekawych postaci. Są naprawdę dobrze zaprojektowane, dynamiczne, mają własne wciągające historie. Jackie pełni rolę naszego pierwszego przewodnika po Night City i tym, który wciąga nas w porywający świat najemników. Jest to postać stricte pozytywna, choć jak każda inna, ma też swoje ciemniejsze strony.

Trudno jednak nie polubić Jackiego, który jest niczym duży, poczciwy chłopiec, cieszący się każdą chwilą, pragnący sławy, wyrwania się z niższych sfer, a jednocześnie niesamowicie oddany rodzinie i ludziom, na których mu zależy. Jeśli byłaby szansa na więcej Jackiego w Cyberpunku, to z pewnością nikt nie będzie płakał z tego powodu.

Artykuły polecane przez redakcję Techgame:

  • Sztuczna inteligencja jako tematyka gier wideo

  • Chińskie procesory mogą wkrótce podbić nasz rynek. Szykuje się wielki rywal dla gigantów

  • Twórcy The Forest opowiadają o sequelu. Zapowiada się intrygująco

Podobne artykuły

cod warzone

Gry

Streamer chce zapłacić twórcom CoD: Warzone 10 tysięcy dolarów za banowanie cheaterów

Czytaj więcej >
play at home

Gry

Darmowe gry od Sony. Gigant przeznacza miliony dolarów na pomoc

Czytaj więcej >
Team Fortress 2

Gry

Zmarł Rick May - głos Żołnierza z Team Fortress 2

Czytaj więcej >
valorant

Gry

Valorant powoduje spadki płynności w innych grach. Riot się tłumaczy

Czytaj więcej >
crysis

Gry

Crysis Remaster czy nowa część? Powstawanie gry niemal pewne

Czytaj więcej >
the pope

Gry

Polskie studio zapowiada kontrowersyjny tytuł. Symulator papieża już w wkrótce

Czytaj więcej >