Techgame.pl
Kadr z gry Digital Combat Simulator

youtube.com/Eagle Dynamics: Digital Combat Simulator/kadr z filmu

DCS World z dodatkami kosztuje 8 tysięcy złotych. Niebawem ruszy darmowy okres testowy

19 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Fani symulatorów lotu z pewnością wiedzą, że świat nie kończy się na popularnym Microsoft Flight Simulator. Gra Asobo Studio pozwala zwiedzić Ziemię za sterami różnej maści samolotów cywilnych. Jednak by zasiąść w kokpicie wojskowych

  • Digital Combat Simulator World za darmo przez dwa tygodnie

  • Trwa również wyprzedaż zawartości DCS, która w sumie warta jest 8 tysięcy złotych

  • Grę można testować za darmo od 22 grudnia do 5 stycznia

Końcówka roku 2020 bez wątpienia należy do symulatorów lotnictwa. Już za kilka dni będzie można odpalić Microsoft Flight Simulator w wirtualnej rzeczywistości i przenieść się na najwyższy dostępny poziom immersji. To jednak nie wszystko, bo rosyjskie studio Eagle Dynamics również szykuje coś specjalnego.

Darmowe tygodnie w DCS World

Digital Combat Simulator to seria gier stworzonych przez studio Eagle Development, która pozwala graczom na wspólne rozgrywanie bitew powietrznych, siedząc za sterami słynnych samolotów bojowych z okresu II wojny światowej, wojny w Wietnamie oraz współczesnych modeli militarnych maszyn latających.

Seria gier została zapoczątkowana w 2004 roku i od tamtej pory wyszło mnóstwo jej odsłon i dodatkowej zawartości, którą można wykupić oddzielnie. Żeby wszyscy gracze mogli uczestniczyć w grze na tych samych serwerach, twórcy stworzyli DCS World, który jest poniekąd platformą zbierającą całą zawartość DCS w jedno miejsce.

Ogrom zawartości DCS World

Dzięki temu pliki wszystkich gier i dodatków serii Dicital Combat Simulator przechowywane są w jednym miejscu. Są kompatybilne względem siebie i na bieżąco aktualizowane. Jako że DMS World zawiera produkcje wydane w ostatnich 16 latach, zawartości jest naprawdę dużo. Chcąc wykupić ją całą, trzeba obecnie poświęcić aż 8 tysięcy złotych.

Z okazji zbliżających się świąt i końca bieżącego roku Eagle Dynamics opublikowało filmik podsumowujący obecny rok, w którym dziękuje graczom za ich obecność i wsparcie, oraz zapowiada nowości, które nadejdą w roku 2021.

Wyprzedaż i darmowy okres testowy

Pierwszym świątecznym prezentem od rosyjskiego developera jest wyprzedaż zawartości DCS World. Jeśli interesują Was konkretne modele samolotów bojowych czy regiony świata, nad którymi chcielibyście stoczyć bitwy, to dobry moment, by rozejrzeć się za odpowiednimi pakietami zawartości.

Jeśli z kolei nigdy dotąd nie mieliście okazji zasiąść za sterami słynnych maszyn bojowych, teraz będziecie mieć idealną ku temu okazję. DCS World będzie można przetestować za darmo, z całą jego ogromną zawartością, przez okrągłe dwa tygodnie. Jedyny wymóg to stałe połączenie z internetem oraz rejestracja na oficjalnej stronie DCS World.

Kiedy można skorzystać z darmowych testów gry?

Wyprzedaż w oficjalnym sklepie gry już trwa. Będzie można skorzystać z niej do 11 stycznia. To oznacza, że będzie można kupić wybrane moduły już po sprawdzeniu, czy gra (lub które jej elementy) nam się w ogóle podoba.

Darmowy okres próbny będzie obowiązywał od 22 grudnia do 5 stycznia, co daje nam 2 tygodnie na zapoznanie się z pełną zawartością (wartą 8 tysięcy złotych) gry. W tym czasie będzie można grać bez ograniczeń

Warto wspomnieć, że jest to gra wojenna, co ucieszy tych, którzy uważają Microsoft Flight Simulator za grę monotonną lub po prostu nudną. Szukacie akcji? Koniecznie sprawdźcie Digital Combat Simulator, a już nigdy nie spojrzycie w niebo w ten sam sposób.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >