Techgame.pl
Jurassic World Evolution

igdb.com

Ostatnia świąteczna darmowa gra od Epic Games. Świetną strategię odbierzemy przez najbliższy tydzień

2 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Święta się skończyły, rok się skończył… Co nam pozostało? Ostatnia darmowa gra od Epic Games Store! Możemy ją odebrać do godziny 17:00 7 stycznia 2021, więc nie trzeba rzucać się natychmiast do komputera. Wystarczy zrobić to w ciągu najbliższych ki

  • Ostatnia gra w świątecznej promocji Epic Games

  • Jurassic World Evolution można odebrać do 7 stycznia 2021

  • W grze będziemy zarządzać parkiem rozrywkowym z dinozaurami

Mimo że świąteczna promocja wraz z obecną grą od Epic Games dobiega końca, to wygląda na to, że platforma będzie kontynuowała swoje tradycyjne rozdawnictwo, do którego przyzwyczaiła nas przez ostatnie lata. Dowodem na to jest fakt, że 7 stycznia o 17:00 będziemy mogli odebrać następną darmową grę, którą w tym przypadku będzie Crying Suns.

Jurassic World Evolution za darmo w Epic Games Store

Produkcją wieńczącą świąteczną wyprzedaż Epica jest strategia ekonomiczna Jurassic World Evolution. Produkcja ukazała się na rynku w 2018 roku i z miejsca zyskała uwagę wielu graczy. Zwłaszcza że jest to tytuł studia Frontier Developments, które stworzyło takie legendarne gry jak seria RollerCoaster Tycoon oraz Planet Coaster.

To właśnie z tych produkcji Jurassic World Evolution czerpie całymi garściami. Przenosimy się tam bowiem w niezbyt odległą przyszłość, w której ludzie nauczyli się pozyskiwać DNA dinozaurów ze znalezionych próbek i przywracać wielkie gadziny do życia. W skrócie, stary dobry Jurassic Park na ekranach naszych komputerów.

Park rozrywki z dinozaurami

Oczywiście idea parku, którym przyjdzie nam zarządzać, jest zgodna z filmowym pierwowzorem. Mamy nadzorować olbrzymi park rozrywki, w zasadzie zoo, w którym główną atrakcją będą różnorakie gatunki prehistorycznych gadów. I zarobić przy tym jak najwięcej pieniędzy.

Czy zgodnie z filmem gadziny zrobią z naszego lunaparku swoją jadalnię? Być może. To zależy już tylko od nas. Naszym zadaniem będzie bowiem niańczenie tych cudownych zwierzaczków i dbanie o to, by miały odpowiednie warunki do życia. I oczywiście by grzecznie trzymały się swoich wybiegów, zamiast atakować turystów. Bułka z masłem.

Warto jeszcze pamiętać, że odwiedzający nasz gadzi park turyści dość szybko będą się nudzić, więc konieczne jest regularne zapewnianie im nowych atrakcji. Sprowadza się to do sprowadzania coraz to nowych i bardziej wymagających gatunków dinozaurów. Przygotowanie im odpowiednich warunków i zabezpieczeń będzie wymagało ogromnych nakładów finansowych, więc cięcia kosztów z pewnością będą na pewnym etapie konieczne… Grunt, żeby to nie tyranozaur miał budżetową klatkę i wszystko będzie dobrze! Prawda?

Strategie ekonomiczne od Epic Games

To już kolejna darmowa gra od Epic Games, którą możemy sklasyfikować jako strategię ekonomiczną. Poprzedni tytuł z tego gatunku otrzymaliśmy zaledwie tydzień temu i było to niezwykle sympatyczne Tropico 5. Znaczy sympatyczne, jeśli lubicie uprawiać kukurydzę, tytoń, radzić sobie z Waszym buntującym się społeczeństwem… Strategie ekonomiczne są takie przyjemne, nieprawdaż?

Artykuły polecane przez redakcję Techgame:

  • Miasta z gier wideo, w których warto spędzić dłuższą chwilę

  • FarmVille oficjalnie kończy żywot. Popularna gra przeglądarkowa ofiarą Adobe Flash

  • Poco F2 w niecodziennej zapowiedzi. Szykuje się ciekawy średniak na rynku smartfonów

Gabriela Sicińska

Redaktor portalu Techgame, od lat związana z Radiem Aktywnym, gdzie wydawała audycję o grach video. Dawniej pracowała w branży IT jako tester urządzeń i oprogramowania. Od zawsze na czasie z grami i nowinkami astronomicznymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Among us

Gry

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Czytaj więcej >
World of Warcraft

Gry

Czy obserwujemy śmierć gatunku MMORGP? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
GTA San Andreas

Gry

Nadchodzą remastery GTA. Czy rzeczywiście ich potrzebujemy?

Czytaj więcej >
Diablo II: Resurrected

Gry

Rusza beta do Diablo II: Resurrected. Czy to Ostatnia deska ratunku dla Blizzard?

Czytaj więcej >
Humankind

Gry

Czy Humankind podbije serca graczy? Tytuł pojawi się w Xbox Game Pass

Czytaj więcej >
Curse of the Dead Gods

Gry

Najlepsze gry niezależne w abonamencie Xbox Game Pass

Czytaj więcej >