Techgame.pl
FIFA 21 piłkarz

igdb.com

FIFA 21 za darmo dla użytkowników Xbox Game Pass

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Już za kilka dni w usłudze Xbox Game Pass Ultimate z EA Play pojawi się najnowsza odsłona najbardziej popularnej piłkarskiej gry wideo na świecie. FIFA 21 zawita do biblioteki już w pierwszym tygodniu maja.

Regularnie uzupełniana biblioteka Xbox Game Pass rozrosła się już do niewyobrażalnych rozmiarów. Obecnie w konsolowej bibliotece Game Pass znajduje się aż 369 tytułów. Dla wersji na PC jest to 260 gier, zaś w przypadku chmury na urządzenia mobilne, do dyspozycji graczy oddano 246 produkcji.

FIFA 21 w Xbox Game Pass

Najnowsza odsłona gry FIFA pojawi się w Xbox Game Pass już za kilka dni. Gra dostępna będzie od 6 maja zarówno na konsolowej wersji usługi, jak i tej dostępnej na komputery osobiste. Do dyspozycji graczy zostaną oddane wszystkie tryby rozgrywki, włącznie z najbardziej popularnym z nich - FIFA Ultimate Team (FUT).

Choć wokół trybu FUT regularnie pojawiają się kontrowersje - jak choćby kwestia paczek z kartami, uznawanych przez niektóre podmioty za elementy hazardowe, czy skandaliczna praktyka, jakiej dopuścił się rzekomo jeden z pracowników Electronic Arts (wydawcy gry FIFA), w ramach której miał sprzedawać graczom rzadkie karty za prawdziwe pieniądze.

FIFA Ultimate Team

Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie FIFA Ultimate Team jest najbardziej popularnym i najgłośniejszym trybem zarówno wśród graczy, jak i profesjonalnych zawodników e-sportowych. I na nim też Electronic Arts zarabia zdecydowanie najwięcej, co doskonale tłumaczy decyzję o przyłączeniu gry do biblioteki Xbox Game Pass.

Wszak ci, którzy mieli kupić grę, zapewne już to zrobili, a udostępnienie jej subskrybentom usługi Microsoftu z pewnością przysporzy tytułowi nowych graczy, z których wielu z pewnością dokona zakupów wirtualnej waluty i paczek w FUT. Z pewnością zwiększenie populacji graczy na różnych poziomach umiejętności gry będzie odświeżające dla społeczności FIFA 21.

Rewolucja trwa

Xbox Game Pass rozrasta się z każdym miesiącem. Choć kilka gier od czasu do czasu wypada z usługi, na ich miejsce wchodzą nowe, nie tylko uzupełniając braki, lecz jeszcze bardziej rozszerzając bibliotekę abonamentu Microsoftu. Jeśli tak dalej pójdzie, Sony nie będzie miało czego szukać na rynku ze swoim PS Plus.

Usługa Xbox Game Pass dostępna jest na konsolach Xbox One oraz Xbox Series X/S, jak również na komputerach PC, jak i urządzeniach mobilnych, którym dedykowana jest chmura xCloud.

źródło: twitter.com

Artykuły polecane przez redakcję Techgame:

  • Ingenuity odbył pierwszy lot na Marsie. Wielki sukces NASA

  • Google wprowadził nową funkcję. Timelapse smuci, przeraża i uświadamia

  • NATO zainwestuje w fotowoltaikę. W planach są czołgi z panelami słonecznymi

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >