Prezent
Źródło: Pixabay.com

Nie wiesz co kupić na prezent dla bliskich? Google pomaga rozwiązać problem nasze problemy, zaskakujące propozycje

Gabriela SicińskaGabriela Sicińska
3 Grudnia 2020

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i najwyższy czas pomyśleć o prezentach dla naszych najbliższych. Powstała niezwykle przydatna aplikacja, która pomoże nam w wyborze, prezentując listę najbardziej popularnych upominków.

 • Nowa aplikacja pomoże nam zrobić zakupy świąteczne
 • Google Shopping Gift Guide wyświetli listy najpopularniejszych prezentów
 • Znajdziemy w nim też porównywarkę cen i alternatywne oferty dla danego produktu
 • Nie tylko gracze bez trudu znajdą coś dla siebie

Grudzień już się rozpoczął, szał zakupów trwa od Czarnego Piątku, a pomysłów na prezenty nadal brak? Spokojna głowa, Google postanowił wykonać część roboty za nas i podrzucił świetne narzędzie, dzięki któremu sprawdzimy, jakie prezenty są najchętniej kupowane z podziałem na kategorie tematyczne.


Google podpowie, co kupić na święta


Google Shopping Gift Guide to najnowsza aplikacja amerykańskiej firmy. Znajdziemy tam listę 100 najpopularniejszych prezentów na podstawie danych ze Stanów Zjednoczonych. Mimo lokalizacji narzędzie świetnie sprawdza się na polskim rynku.


Oprócz głównego rankingu wszystkich produktów mamy również podział na kategorie. Dzięki temu łatwo przejrzymy listę najpopularniejszych prezentów z obszaru technologii, czy też tych, które są pożądane przez miłośników gotowania.

Uwaga na oszustów. OLX wydało oficjalny komunikat, użytkownicy tracą pieniądzeUwaga na oszustów. OLX wydało oficjalny komunikat, użytkownicy tracą pieniądzeCzytaj dalej


Aplikacja pomoże wyszukać najlepsze okazje


Poza samym wyświetlaniem produktów, Google Shopping Gift Guide może śledzić interesujące nas produkty pod kątem ich cen. Jeśli koszt upatrzonego przez nas fotela gamingowego się obniży, dostaniemy odpowiednie powiadomienie.


To jeszcze nie wszystko, gdyż Google może wyświetlić nam konkurencyjne oferty na dany produkt, jak również podpowiedzieć, jakie inne podobne prezenty moglibyśmy kupić. Dostępne są też oceny i recenzje poszczególnych towarów.

Teksty wybrane dla Ciebie:


Zakupy Google w świątecznej wersji


Wiele funkcji udostępnianych nam przez Google Shopping Gift Guide dostępnych jest też w aplikacji Zakupy Google. Jednak tym razem mamy więcej ciekawych usług, jak choćby wykresy trendów wyszukiwania z podziałem na regiony. Poza tym wszystko jest w jednym miejscu, co sprawia, że dostajemy kompletne narzędzie, z którym zakupy prezentowe przestaną być straszne.

Naukowcy po raz pierwszy uchwycili narodziny nowej planety. Zdjęcia są niewiarygodneNaukowcy po raz pierwszy uchwycili narodziny nowej planety. Zdjęcia są niewiarygodneCzytaj dalej


Co kupić graczowi na święta?


Choć możemy być pewni, że konsol nowej generacji do świąt nie kupimy, wciąż jest wiele ciekawych opcji, które z pewnością zainteresują wielu graczy. Aplikacja zaproponuje nam ciekawe komputery i akcesoria do nich.


Warto też przejrzeć segment gogli VR, które robią się coraz bardziej dostępne cenowo. Tutaj na szczególną uwagę zasługuje Oculus Quest 2, który miał swoją premierę zaledwie 2 miesiące temu. Są to najtańsze gogle na rynku przy naprawdę porządnej specyfikacji, a kosztują zaledwie 1500 zł na stronie producenta.

Oficjalne informacje: wielki zmiany w prawie jazdy. Od 5 grudnia wielka technologiczna rewolucjaOficjalne informacje: wielki zmiany w prawie jazdy. Od 5 grudnia wielka technologiczna rewolucjaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Nowe wieści ws. szczepionki na koronawirusa. Głos zabrał prof. Horban
 2. Idealne na święta śledzie po kaszubsku. Mamy najlepszy przepis
 3. Antoni Macierewicz powiedział, gdzie powstanie polska elektrownia atomowa. Rząd milczy
 4. Samsung Galaxy S21 na pierwszych renderach. Rewolucji brak
 5. Wielkie problemy klientów Apple. iPhone 12 ma poważną wadę
 6. Robert Lewandowski się wygadał. Wiemy, kiedy przestanie grać
 7. Bogusława miała 37-lat, pracowała w szpitalu. Nie żyje

Następny artykuł