Techgame.pl > Gry > W GTA Online rozpoczęło się poszukiwanie skarbów. Gracze mogą liczyć na sporo przedmiotów
Łukasz Kopciński
Łukasz Kopciński 20.06.2022 02:02

W GTA Online rozpoczęło się poszukiwanie skarbów. Gracze mogą liczyć na sporo przedmiotów

Logo GTA Online The Cayo Perico Heist z tropikalną wyspą w tle
Rockstar Games
  • Masa atrakcji została udostępniona w GTA Online

  • Na wyspie Cayo Perico dostrzeżono porzucone skarby

  • Po odnalezieniu konkretnej ilości skrzynek przyznawany jest bonus finansowy

  • Samo logowanie do gry dostarczy wirtualnych korzyści

Rockstar zadbał o to, by gracze na początku 2021 roku mieli motywację do rozbijania się po świecie GTA Online. Gra obfituje w wydarzenia, nagrody i zniżki.

Śmiałym szczęście sprzyja

Cayo Perico kojarzy się z bogactwem, ale przecież całego nie da się upilnować. Czasem skrzyneczka spadnie z paki ciężarówki, innym razem część ładunku ze statku zniknie pod wodą.

Potwierdzone info sugeruje, że na wyspie i w jej wodnej okolicy doszło do incydentów, które poskutkowały właśnie takim zagubieniem skarbów. Nie wypada świecidełek pozostawić samym sobie, toteż gracze wspaniałomyślnie powinni ruszyć na ratunek.

Należy więc mieć oczy dookoła głowy i czujnie wypatrywać znajdziek. Dodatkowo wynagrodzona zostanie z kolei konsekwencja, bowiem odkrycie pięciu zgub przed 6 stycznia zaowocuje przyznaniem okrągłej sumki. Na szczęśliwców czeka GTA$100 000.

Zbieranie skarbów to pokłosie wydarzenia Cayo Perico Heist. Jest to fabularyzowana misja, z którą wiążą się obowiązujące do 14 stycznia premie. Gracz staje przed wyzwaniem organizacji napadu na pilnie strzeżony skarbiec. Zadanie nie jest łatwe, ale wynagrodzenie wysiłków powinno rekompensować trudy. 

Kilka upominków wpadnie za samą grę w najbliższych dniach. Do święta Trzech Króli rozdawane będą elektroniczne dobra. Na graczy czeka sweter w sam raz na mroźne wieczory, a do kompletu oferowane są sportowe spodnie.

Poza garderobą otrzymuje się także skórkę Sessanta Nove Monogram dla Übermacht Revoltera, Vapid Speedo Customa i HVY Menacera. Ponadto aktywne są bonusy podwojonej waluty i reputacji.

Jest co zyskać, jest na co wydać

Dla gotowych rzucić się w wir noworocznych zakupów przygotowano zniżki. Rabat 40% dotyczy między innymi luksusowych apartamentów i garaży.

Aby świeżo nabyte budowle nie świeciły pustkami, kolejne przeceny dotyczą samochodów. Także 40% taniej sprawić sobie można efektowne Cheval Taipana oraz opancerzoną Karin Kurumę.

Dysponujący odpowiednią powierzchnią mogą pokusić się też o Jobuilt Phantom Wedge’a i BF Ramp Buggy’iego. Tak jak w przypadku pozostałych promocji i ta wynosi 40%, a potrwa do 6 stycznia.

Rockstar przypomniał również o korzyściach płynących z posiadania subskrypcji Prime Gaming. Usługa Amazona zapewnia drobiazgi do licznych gier, a pośród nich są GTA Online i RDR Online.

Obecnie w ramach abonamentu zainkasować można GTA$1 000 000 oraz uzyskać stację sonarową łodzi podwodnej Kosatka. Do tego dochodzą dodatkowe benefity finansowe każdego tygodnia, a także ekskluzywne zniżki w sklepie GTA Online.

Artykuły polecane przez redakcję Techgame:

Powiązane