Techgame.pl
Squid App

https://squidapp.co/pl/media

Huawei łączy siły z aplikacją SQUID. Świetne wieści dla klientów producenta z Chin

13 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Już teraz użytkownicy przeglądarki internetowej Huawei mogą cieszyć się funkcjami oferowanymi przez aplikację SQUID. Firmy nawiązały współpracę, dzięki której użytkownicy będą mieli łatwy i błyskawiczny dostęp do najciekawszych informacji do

  • SQUID App zostaje partnerem Huawei

  • Przeglądarka chińskiego producenta uzyska funkcję SQUID News

  • Użytkownicy będą mogli cieszyć się wygodnym przeglądaniem treści, podzielonych na kategorie tematyczne

Aplikacja SQUID pierwotnie miała być produktem skierowanym do tak zwanych “Millenialsów”. Z założenia jest to program, który agreguje treści z różnych serwisów, dzieląc je na przejrzyste kategorie, które pomagają użytkownikowi bez problemu znaleźć interesujące go tematy. 

SQUID News w przeglądarce Huawei

Aplikacja SQUID powstała w ramach założonego w Szwecji start-upu, który rozrósł się do nieprawdopodobnych rozmiarów, obejmując wiele europejskich krajów. Co ciekawe, to właśnie w Polsce aplikacja stawiała swoje pierwsze kroki i przez długi czas to głównie w naszym kraju cieszyła się ogromnym, niesłabnącym zainteresowaniem.

Dlaczego akurat Polska? Na to pytanie odpowiedział przed kilku laty Tomasz Lis, manager SQUID App Polska, który wówczas rozmawiał z serwisem komorkomania.pl.

- Nasz szef Johan Othelius uznał, że Polska jest bardzo perspektywicznym rynkiem i będzie się świetnie nadawała do "testów". Miał rację - skomentował wówczas dyrektor polskiego oddziału SQUID App.

Partnerska umowa z Huawei

Od teraz użytkownicy darmowej przeglądarki Huawei będą mogli cieszyć się zaletami SQUID News, dzięki czemu będą mieli łatwy i przejrzysty dostęp do informacji z lokalnych i zagranicznych mediów w różnych językach. Podział na proste, konkretne kategorie znacznie uprości także proces wyszukiwania interesujących ich treści.

- SQUID News dostarcza na przeglądarce Huawei interesujące i wartościowe informacje od wiodących publicystów z całego świata. Użytkownicy mogą teraz czytać bieżące wiadomości na każdy temat, ale również słuchać najnowszych podcastów, a także oglądać wiadomości video – wyjaśnia Johan Othelius, założyciel i dyrektor generalny SQUID.

Informacje ze świata

Internet jest dziś wyjątkowo rozległym miejscem, pełnym najróżniejszych treści, które poruszają tysiące zagadnień i stoją na bardzo różnych poziomach jakości. Aplikacje takie jak SQUID pomagają rozeznać się w tym chaosie i znaleźć to, co odpowiada naszym gustom.

SQUID należy do tych agregatów wiadomości, które potrafią ułatwić życie, jednocześnie nie narzucając użytkownikowi swojej obecności, poprzez wysyłanie ogromu niepotrzebnych powiadomień, czy podrzucanie treści, które nas nie interesują. W połączeniu z przeglądarką Huawei, która z kolei może poszczycić się wyjątkowo wszechstronną ochroną prywatności użytkownika tworzy kompleksowe narzędzie codziennego użytku współczesnego człowieka.

źródło: SQUID

Artykuły polecane przez redakcję Techgame:

  • Dzięki heroicznej pracy człowieka elektronika wraca do sklepów. Nie dostał zapłaty

  • Wielka nowość w aplikacji mObywatel. Bilety komunikacji miejskiej na telefonie

  • Jak wygląda dziś Czarnobyl? Nagranie z miejsca katastrofy

Podobne artykuły

dron w mieście

Technologie

We Włoszech drony krzyczą na ludzi na ulicy. Zaskakujący sposób kontrolowania kwarantanny

Czytaj więcej >
apple maps samochód

Technologie

Dobra wiadomość dla posiadaczy sprzętu Apple. Mapy pokażą miejsca gdzie można zrobić sobie test na obecność wirusa

Czytaj więcej >
budynek google

Technologie

Kontrowersyjny pomysł Google i Apple. Dane posiadaczy smartfonów pomogą w walce z wirusem

Czytaj więcej >
dostawa jedzenia

Technologie

Innowacyjna aplikacja pokaże temperaturę kuriera rozwożącego jedzenie

Czytaj więcej >
kabel internetowy

Technologie

Koronawirus negatywnie wpływa na prędkość internetu w Polsce. Jest najnowszy raport

Czytaj więcej >
nowy facebook

Technologie

Jak włączyć nowy wygląd Facebooka i skorzystać z ciemnego motywu? Wyjaśniamy

Czytaj więcej >