Techgame.pl
Outriders

peoplecanfly.com/Media Center

Polskie studio udostępni demo swojej nowej gry. Outriders sprawdzimy za darmo

19 Lutego 2021

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Outriders to nadchodząca głośna gra polskiego wydawcy People Can Fly. Ta strzelanka science-fiction z elementami RPG ma zadebiutować 1 kwietnia 2021 roku, a już w przyszłym tygodniu twórcy udostępnią darmową wersję demonstracyjną, która pozw

  • People Can Fly wyda wersję demo swojej nowej produkcji

  • Demo Outriders zostanie udostępnione za darmo 25 lutego 2021 roku

  • Gracze będą mogli rozegrać prolog i pierwszy rozdział historii

People Can Fly to polski producent gier, którego kojarzyć można z takich tytułów jak Bulletstorm, Painkiller czy Gears of War. Obecnie studio pracuje nad swoją nową marką - Outriders. Będzie to gra akcji z elementami RPG, która będzie charakteryzowała się ciekawym trybem kooperacyjnym, pozwalającym poznać historię protagonisty w towarzystwie maksymalnie dwóch znajomych.

Outriders - wersja demonstracyjna

W czwartek 25 lutego 2021 o godzinie 18:00 czasu polskiego zostanie udostępniona darmowa wersja demo gry Outriders. Dostępna będzie na wszystkich platformach - Xbox One i Series X/S, PS4 i PS5 oraz na PC. W ostatnim przypadku będziemy mieli do wyboru wersję na Steam lub Epic Games. Jeśli zależy nam na późniejszym przeniesieniu naszych postępów do pełnej wersji, musimy skorzystać ze Steama, gdyż w przypadku Epica nie będzie to możliwe.

Twórcy ewidentnie chcą dać graczom czas na pokochanie Outriders, gdyż będziemy mogli ograć prolog i pierwszy rozdział historii, zakończony walką z bossem o imieniu Gauss. Co więcej, po jego pokonaniu zostanie odblokowanych również kilka zadań pobocznych, pozwalających na swobodną eksplorację części świata przedstawionego w grze.

Wypróbujemy wszystkie klasy postaci

Nic nie stoi na przeszkodzie, by kilkakrotnie przejść udostępniony w wersji demo fragment gry, gdyż twórcy nie wprowadzili żadnego limitu czasowego czy ilości podejść. Dostępne będą też wszystkie cztery klasy postaci, co pozwoli nam w pełni doświadczyć możliwości gry. W ramach dema nasz protagonista będzie mógł osiągnąć maksymalnie 7. poziom doświadczenia, co pozwoli nam na zakup pierwszych dwóch umiejętności i sprawdzenie działania drzewka rozwoju bohatera.

People Can Fly zaznacza, że już w wersji demo będziemy mogli korzystać z trybu kooperacyjnego, który pozwoli nam ostatecznie rozegrać całą przygodę wspólnie ze znajomymi. Jednakże funkcja ta jest jeszcze w fazie testów, więc twórcy ostrzegają, że na obecnym etapie mogą pojawić się w niej jakieś problemy. Podobnie zresztą jest z cross-playem, czyli możliwością wspólnej rozgrywki z graczami z innych platform. 

Trzeba przyznać, że udostępnienie darmowej wersji demo, która jest tak obszernym pokazem rozgrywki w Outriders może się opłacić firmie People Can Fly. Po zapowiedziach i trailerach społeczność graczy nie jest przekonana do produkcji polskiego developera, a dobrze zrobione demo ma szansę zupełnie odwrócić tę sytuację. Oczywiście pod warunkiem, że sama gra jest dobra i będzie w stanie się obronić. O tym będziemy mogli przekonać się już za tydzień. 

Artykuły polecane przez redakcję Techgame: 

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >