Tekken 7 Premier Polski Krystyna
Źródło: youtube.com/Bandai Namco Enterteinment America/kadr z filmu

Nowe szczegóły o polskiej pani premier w Tekken 7. Bandai Namco znów zaskakuje

Gabriela SicińskaGabriela Sicińska
25 Lutego 2021

W najnowszym dodatku DLC do gry Tekken 7 pojawi się nowa postać. Będzie to Premier Polski przypominająca Ciri z Wiedźmina 3. Producent gry, Bandai Namco Entertainment, zdradza więcej szczegółów na temat tajemniczej Polki. Znamy już imię postaci i jej powiązania ze światem Tekkena.

  • Premier Polski grywalną postacią w Tekken 7
  • Bohaterka ma mieć na imię Krystyna
  • Oprócz walki „dla Polaków” będzie miała własne motywy, by walczyć w turnieju King of Iron Fist

Jest to pierwszy przypadek, kiedy postać polityka z Polski pojawia się w grze o światowym formacie, takiej jak Tekken. Ta legendarna seria bijatyk liczy sobie już 27 lat i przez te niemal trzy dekady cieszą się nią gracze z całego świata. Postać Premier Polski trafi do siódmej odsłony tej kultowej serii.

Premier Polski w Tekken 7

O tym, że Bandai Namco planuje dodać polski akcent do swojej gry, dowiedzieliśmy się kilka dni temu, gdy opublikowano zwiastun przedstawiający pobieżnie nową bohaterkę gry. Trailer zdradził niewiele, jednak już teraz Katsuhiro Harada, dyrektor generalny Bandai Namco, twierdzi, że do wprowadzenia postaci pochodzącej z Polski przygotowywano się od ośmiu lat.

Pomysł polskiego bohatera jest w planach od ośmiu lat. Mamy postać, która wygląda dobrze na papierze i w teorii, ale potrzebujemy szansy na lepsze poznanie Waszej społeczności i kultury - czytamy w wypowiedzi Katsuhiro Harady z 2019 roku, która odnosiła się do pytania o możliwość dodania reprezentanta Polski w Tekkenie 7.

Na imię jej Krystyna

Co prawda nie podano jeszcze oficjalnie szczegółów dotyczących postaci Premier Polski w Tekkenie 7, jednakże Microsoft zdradził niechcący kilka informacji, publikując przed czasem opis nowego DLC. Oczywiście tekst szybko zniknął, gracze jednak zdążyli skopiować kilka linijek.

Wielka wyprzedaż w PlayStation Store. Ponad 900 przecenionych tytułów na PS4 i PS5Wielka wyprzedaż w PlayStation Store. Ponad 900 przecenionych tytułów na PS4 i PS5Czytaj dalej

Tajemnicza kobieta, która szybko doszła do władzy w Polsce. Premier Krystyna dołącza do turnieju King of Iron Fist, aby przejąć kontrolę nad Mishima Zaibatsu dla swojego kraju. Jednak ma ona również swoje osobiste motywy związane z rodziną Mishima.

Wygląda na to, że będziemy mieli okazję zagrać Panią Premier Krystyną już za kilka tygodni. Dokładnej daty premiery dodatku niestety jeszcze nie podano, jednakże ma się on ukazać wczesną wiosną bieżącego roku, więc być może Krystyna dostępna będzie już pod koniec marca. Katsuhiro Harada zapowiedział również, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się pełnego zwiastuna naszej postaci.

Artykuły polecane przez redakcję Techgame:

Następny artykuł