Techgame.pl
Star Wars Squadrons

ea.com

Aktualizacja oferty EA Play. Star Wars: Squadrons za darmo dla subskrybentów usługi

27 Lutego 2021

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Nadchodzi aktualizacja oferty EA Play, która zapewnia subskrybentom dostęp do niemal wszystkich gier wydanych przez Electronic Arts. Tym razem dostaniemy dwie duże produkcje z ubiegłego roku. Kosmiczną strzelankę Star Wars: Squadrons oraz Madden NF

  • Nowa aktualizacja biblioteki EA Play pojawi się 2 marca 2021

  • W ofercie znajdą się dwa głośne tytuły z ubiegłego roku

  • Zdecydowanie największym hitem jest tu Star Wars: Squadrons

EA Play to abonament oferowany od kilku lat przez firmę Electronic Arts. Pierwotnie dostępny był jedynie na konsoli Xbox One pod nazwą EA Access, by później pojawić się na PC pod nazwą Origin Access. W obu przypadkach usługa kosztuje 14,99 zł miesięcznie i daje dostęp do dziesiątek gier wydanych przez Electronic Arts. EA Play jest też częścią pakietu usług Xbox Game Pass Ultimate.

Star Wars: Squadrons w EA Play

Już 2 marca 2021 roku wejdzie nowa aktualizacja usługi EA Play. Biblioteka gier dostępnych dla użytkowników wzbogaci się tym samym o dwie nowe pozycje - Madden NFL 21 oraz Star Wars: Squadrons. Oba tytuły mogą pochwalić się głośnymi debiutami w ubiegłym roku i z pewnością znajdą wielu chętnych odbiorców.

Choć futbol amerykański nie należy do najbardziej popularnych sportów drużynowych w naszym kraju, wciąż wielu graczy chwali sobie serię gier poświęconych tej dyscyplinie, sygnowanych nazwiskiem Johna Maddena, legendarnego zawodnika i trenera. Jednakże przypadek Madden NFL 21 jest o tyle ciekawy, że gra cieszy się prawdopodobnie najgorszymi ocenami na Metacritic w historii.

Sława i niesława

Obecnie Madden NFL 21 w wersji na PS4 “cieszy się” na Metacritiku oceną użytkowników 0,2/10. Skąd taki hejt na najnowszą odsłonę serii o futbolu amerykańskim? W większości jest to lament graczy, którzy otrzymali bardziej aktualizację poprzedniej odsłony serii, niż nową grę.

W dodatku jest to aktualizacja psująca wiele aspektów rozgrywki, które wcześniej stały na przyzwoitym poziomie, nie wnosząca jednocześnie zbyt wiele do innych elementów gry. Podczas gdy premierowa cena wynosiła standardowe 60 dolarów. Cóż, nie można zaprzeczyć, że jest to klapa w stylu EA - niespodziewana i wyjątkowo głośna.

Gwiezdne Wojny z perspektywy pilota

Star Wars: Squadrons to bardzo przyzwoity tytuł w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Electronic Arts oddało w ręce graczy bardzo przyzwoity symulator bitew rozgrywanych przez statki kosmiczne różnych typów. Kampania fabularna rozgrywa się po wydarzeniach z VI epizodu sagi Star Wars, kiedy Imperium jest w odwrocie, a Nowa Republika stara się je całkowicie wyeliminować.

Poza fabułą mamy również całkiem przyjemny tryb online, w którym możemy rozgrywać kosmiczne starcia ze znajomymi. Co ciekawe, jest to jeden z niewielu tytułów EA, w którym brakuje jakiegokolwiek systemu mikrotransakcji, a dodatkową zawartość kosmetyczną (i nie tylko), odblokowujemy jedynie podczas gry, bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy z własnej kieszeni. Nie ma również płatnych dodatków DLC. Jak widać, nawet EA czasem potrafi.

Artykuły polecane przez redakcję Techgame: 

  • Wielka wyprzedaż w PlayStation Store. Ponad 900 przecenionych tytułów na PS4 i PS5

  • Figurka Wiedźmina Geralta za astronomiczne 17999 zł. Przygotuje ją Mennica Gdańska

  • Użytkownicy TikToka próbują podpalać śnieg by udowodnić, że jest "fałszywy". Nie, to nie żart

Gabriela Sicińska

Redaktor portalu Techgame, od lat związana z Radiem Aktywnym, gdzie wydawała audycję o grach video. Dawniej pracowała w branży IT jako tester urządzeń i oprogramowania. Od zawsze na czasie z grami i nowinkami astronomicznymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Among us

Gry

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Czytaj więcej >
World of Warcraft

Gry

Czy obserwujemy śmierć gatunku MMORGP? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
GTA San Andreas

Gry

Nadchodzą remastery GTA. Czy rzeczywiście ich potrzebujemy?

Czytaj więcej >
Diablo II: Resurrected

Gry

Rusza beta do Diablo II: Resurrected. Czy to Ostatnia deska ratunku dla Blizzard?

Czytaj więcej >
Humankind

Gry

Czy Humankind podbije serca graczy? Tytuł pojawi się w Xbox Game Pass

Czytaj więcej >
Curse of the Dead Gods

Gry

Najlepsze gry niezależne w abonamencie Xbox Game Pass

Czytaj więcej >