Techgame.pl
PUBG bieg

Steam

W PUBG pojawi się nowy tryb gry

25 Lutego 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Deweloperzy postanowili wzbogacić grę o nowy tryb. Drużynowy Deathmatch pojawi się wraz z aktualizacją 6.2, która wprowadzi również szereg poprawek. Deweloperzy obiecują nowe tryby w przyszłości.

Playerunknown's Battlegrounds zasłynął spopulryzowaniem gatunku Battle Royale. Choć twórcy doskonale zdają sobie sprawę, że jest to sedno gry i obiecują je wspierać cały czas, wyszli naprzeciw oczekiwaniom graczy prezentując nowy tryb gry - drużynowy deathmatch.

Nowe tryby, nowe sezony, nowe mapy, stary PUBG

PUBG w ostatnim czasie zyskał kolejną mapę, pustynny Karakin, która została wprowadzona do puli wraz z 6 sezonem. Twórcy starają się cały czas uatrakcyjniać grę, dlatego co i rusz dodają kolejne elementy, które mają przyciągać graczy. Ostatnio, oprócz mapy, była to funkcja prowadzenia wyłomów i możliwość strzelania przez cienkie ściany. Tym razem twócy chwalą się nowym trybem, jakim jest drużynowy deathmatch.

Team deathmatch to starcie 8 na 8 graczy. Będzie wspierał tylko widok FPP, a rozgrywka ma toczyć się na wycinkach z map z głównego trybu. Zgodnie z obietnicą twórców mapy będą zróżnicowane i mają reprezentować różne style wymiany ognia - na daleki i bliski dystans. Przed meczem każdy gracz wybierze gotowy zestaw wyposażenia, a zmieniająca się pogoda służy zachęcaniu do elastycznego dostosowywania wyposażenia do warunków na mapie. Tych ma być łącznie siedem:

  • Erangel – Stalber, Sosnovka Military Base

  • Sanhok – Paradise Resort, Docks

  • Vikendi – Podvosto, Peshkova

  • Miramar – Campo Militar

Gracze, którzy poniosą śmierć na polu bitwy odrodzą się we względnie bezpiecznym miejscu niedaleko swojej drużyny. Wyłączenie bratobójczego ognia i wprowadzenie leczenia przy pomocy wskaźnika wspomagania (który regeneruje się przy asystach i zabójstwach) sprzyjać ma dynamice rozgrywki. Mecz zakończy się, gdy pierwsza drużyna osiągnie 50 zabójstw albo po 10 minutach. Wtedy wygrywa drużyna mająca na koncie większą liczbę likwidacji.

Drużynowy Deathmatch zapowiadany jest jako początek dodawania do gry trybów w wersji Arcade, przy czym tryb battle royale nie zostanie odsunięty na drugi plan. Aktualizacja 6.2 na PC ma poprawić niektóre elementy gry, jak i zlikwidować bugi.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >